Ghosts
70/100 - 6×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Kam se poděl Crash?

Kam se poděl Crash?

Pamatujete si, že jsme mohli v pilotní epizodě vidět ve Woodstonském sídle devět duchů a ne jen osm, které vídáme v seriále i nadále? V prvním díle totiž působil ještě jeden duch jménem Crash, jehož jsme dosud neviděli. Kampak asi zmizel? A uvidíme ho ještě?

1 0
31.3.2022

Jestli si dobře vybavujete pilotní epizodu, určitě si vzpomenete se jednoho dalšího ducha, kterého jsme v seriálu dál už vůbec neviděli. Řeč je o Crashovi, duchovi z 50. let se vzhledem inspirujícím se u Jamese Deana, který byl sťat a jeho hlava tak na těle pevně nedrží. Když dorazí do Woodstonu SamJayem, Thor do Crashe omylem vrazí a jemu vzápětí upadne hlava. V průběhu epizody ještě jednou spatříme Crashovo bezhlavé tělo, jak se prochází po Woodstonu a stejně je tomu i v páté halloweenské epizodě. Od té doby se ale neukázala ani jeho hlava, ani jeho tělo. Vedení stanice se k jeho absenci vyjádřilo takto:

Crash se prochází někde po Woodstonském sídle. Je to velký dům a nikdy nevíte, kdy na něj opět můžeme narazit.


(Crashe ztvárňuje herec a zpěvák Hudson Thames. Foto: CBS)

Důvodů Crashovy nepřítomnosti může být několik. Může to třeba být kvůli nějakým škrtům v rozpočtu, kvůli čemuž museli tvůrci jednu postavu z dění vyhodit a Crash se k tomu nabízel, neboť je u něj zapotřebí dělat speciální efekty. Nebo to může být rozhodnutí samotných tvůrců, aby dostaly více prostoru ostatní postavy a nebylo jich nakonec na obrazovce tolik. Nejpravděpodobnější verzí je ale nejspíš to, že se tak stalo kvůli tomu, že se pilotní díl natáčel v Los Angeles a na další díly se natáčení přemístilo do kanadského Montréalu. Crashův herecký představitel Hudson Thames si tak asi nemohl dovolit přesunout se z Los Angeles do tohoto města vzhledem k faktu, že se pohybuje i v hudební branži a zkomplikovalo by mu to práci.

Jak už vedení stanice ve svém vyjádření naznačilo, nikdy nevíme, kdy Crashe můžeme opět spatřit. Nebudeme vás dlouho napínat, jelikož jej, nebo alespoň jeho bezhlavé tělo, uvidíme už v dnešním díle Trevor's Pants. Dokazuje to zveřejněná fotografie, na níž Flower za sebou vede Crashovo tělo. Pravděpodobně na něj někde narazila a dovede ho za ostatními.

(Crashe opět spatříme v šestnáctém díle. Foto: CBS)

Zdroje: Variety, TribLive

Pamatujete si ještě na Crashe, nebo jste už na něj dočista zapomněli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E18: Farnsby & B

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Stanice CBS si pro nás dneska přichystala radostnou zprávu, neboť oficiálně prodloužila seriál Ghosts, nejúspěšnější novou komedii a celkově druhou nejúspěšnější komedií v televizi, pro druhou sérii, kterou uvidíme na podzim. Podívejte se na reakci herců, když se tuto novinu dozvěděli.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama