Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) S08E04: A Year in the Life: Fall

S08E04: A Year in the Life: Fall

S08E04: A Year in the Life: Fall

Lorelai si musí v životě ujasnit, co vlastně chce a s kým ho chce vlastně strávit. Rory se rozhodne některé věci ukončit, aby mohla začít nové. Emily zavírá jednu kapitolu svého života, aby se konečně naučila žít bez Richarda. Luke se nechce vzdát vztahu s Lorelai a je odhodlaný o něj bojovat. Do Stars Hollow se vrací někteří staří známí a na závěr padnou poslední „tajná čtyři slova“.

cz sk
25.11.2016
1 hodina 41 minut

Český název: Rok v životě: Podzim (neoficiální)
Scénář: Amy Sherman-Palladino
Režie: Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino (nepotvrzeno)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BizarníBibliofil

Posledni dil super. Hlavne nabity emocemi :) Dost jsem se dojimala a slzely mi oci :D Nakonec hodnotim navrat ke Gilmorkam prevazne pozitivne. Posledni veta sok, ale tak trochu jsem to cekala. Snad bude dalsi pokracovani. Opet me serial chytl :)

23.9.2018 | 18:28:48
SaDiablo

No, Luke/Lorelai krásný… ale co… Paris… a Doyle… co Jess… a co Emily… s Lorelai… Co…
/ plus co ten dopis, co údajně Lorelai napsala Emily? …? …?

25.2.2018 | 23:41:27
PatrickD

Poslední věta mě dost dostala:)Budou mi Gilmorky zas chybět:)

13.9.2017 | 7:19:07
tomasmachalekkkk

Poslední díl nejlepší ze všech předchozích.Bohužel moje očekávání nebyla naplněna,ale to už tak bývá u obnovených seriálu.Spíše mi to připadá,že se tu našla její máma než Rory.Už samotným začátkem to šlo mimo Rory,a spíše šlo o vztah mámy a Babči.Závěr a její poslední slovo :mami jsem těhotná.Takže se příběh opakuje v chybách matky.Na druhou stranu z Rory tak trochu udělali běhnu :P Bojím se dalšího pokračování.Když neudělali závěrečnou tečku v aktuální snad poslední řadě.

21.2.2017 | 14:36:10
Orea

80 % za scény s Brigádou + nostalgii. A taky že to byl nejlepší díl, tak nemůžu hodnotit hůř, než předchozí :-D + byl o trochu míň depresivní.
Jinak ukončení se mi nelíbilo a přijde mi dost stupidní. Nevidím v tom žádné uzavření kruhu – Rory měla úplně jiný život, než Lorelai, tak nevidím důvod, proč by měly skončit stejně. Sookie byla na facku, už dávno to není její kuchyň, protože ona se tak rozhodla, takže její chování, které bývalo dřív vtipné, je za těchto okolností dost trapné. A tak bych mohla pokračovat.

Celkově bych tuhle sérii hodnotila tak na 60 % (průměr z 4×80, to dá rozum :-D ), převážně za nostalgii, protože ve výsledku se mi to nic nedalo, žádné nadšení se nekoná, dějově nic moc, postav moc a jen na nějaký štěk a dle mého názoru to nemuselo vůbec vzniknout. Tož tak.

15.1.2017 | 17:35:51
SedllY

Něco tam sedělo, něco ne.. ale celkově z těch 4 dílů mám vcelku dobrý pocit. :)

8.1.2017 | 18:27:14
Andie24

Až v posledním dílu jsem si uvědomila chyby, které mě v pokračování štvou. Hudba která doplňovala gilmorky aneb lala songy byly slyšet jen v tomto dílu pokud se nepletu a to mě hodně mrzí. Potom to, že sice se tam Sookie objevila ale jen v jedné scéně a na svatbě nakonec ani nebyla. Sakra vždyť byla dost důležitá i ona! Celkově jsem si myslela, že když byl seznam lidí co se vrátí, tak že tam budou víc do toho spadá Dean, Jess právě i sookie, tyler, kirk (i když ten tam byl trochu více) a další. Někeré scény zbytečně dlouhé, a raději bych viděla svatbu v plné parádě. Já bych byla pro sérii gilmorek jako za stara, kde se vše vysvětlí a budou to ty typické naše gilmorky s vtipem a důstojností! Něco mě na tom zklamalo, ale stejně je miluji a chci pokračování :D !!

7.1.2017 | 21:56:34
Catwoman007

To je opravdu konec? Nevím, jestli konec 7. série nebyl lepší než takový závěr. Poslední díl z nových dílů byl nejlepší, ale stejně, přišel mi hodně smutný a nakonec Rory těhotná? To je fakt divný konec.

webmaster
2.1.2017 | 20:32:18
JerryRose

Tak tenhle díl byl pecka. Nemyslím si, že je to otevřený konec, kruh se uzavřel. Krásně to zapadlo do předchozího života Gilmorových děvčat. Kirk byl úžasnej ve všech 4 epizodách, Luke, Lorelai, Emily, ty udělali ze seriálu náš oblíbený a to mi potvrdili i v této sérii :-) Jen doufám, že to někdy uvidím s českým dubingem , protože ten je prostě lepší než originál :-) Moc děkuji za titulky

2.1.2017 | 16:34:16
jerrynka

teda jestli nebude pokračování tak mě to fakt naštve, fakt jsem doufala že to nějak ůplně skončí a ne tím že rory řekne že je těhotná ?!?! to nám přece nemůžou udělat a musí natočit aspon další 4 díly..

2.1.2017 | 16:27:47

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny