Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 203×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

S08E04: A Year in the Life: Fall

S08E04: A Year in the Life: Fall

Lorelai si musí v životě ujasnit, co vlastně chce a s kým ho chce vlastně strávit. Rory se rozhodne některé věci ukončit, aby mohla začít nové. Emily zavírá jednu kapitolu svého života, aby se konečně naučila žít bez Richarda. Luke se nechce vzdát vztahu s Lorelai a je odhodlaný o něj bojovat. Do Stars Hollow se vrací někteří staří známí a na závěr padnou poslední „tajná čtyři slova“.

cz sk
25.11.2016
1 hodina 41 minut

Český název: Rok v životě: Podzim (neoficiální)
Scénář: Amy Sherman-Palladino
Režie: Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino (nepotvrzeno)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laureetha

Za mě tohle 4 dílné pokračování prostě ne… super seriál, který zase tímto dorazili. Poslední věta Rory – trapný.

12.1.2022 | 14:40:20
RedRose

Bylo to prostě fajn. Příběh Lorelai, Luka a Emily, perfektní ve všech směrech. U Rory je to takové podivné. Tábory fans se dělí na Rory + Logan, nebo Rory + Jess, ale já byl vždy pro variantu Rory & Dean, což se nepovedlo a docela mě to zklamalo… Těhotná je asi s Loganem, ale mohl by to být i ten podivnej Paul, a nebo dokonce Wookiee, což by mě dost pobavilo! Návraty většiny postav byly fajn, ale někteří tam byli, jen aby tam byli, nebo se mihli… Ve čtyřech filmech (cca 8 epizod) se to dalo rozehrát mnohem víc. Takže to bylo fajn, ale mohlo to být i lepší…

17.8.2020 | 15:34:16
olouch02

Jako rozloučení dobrý, už bych dál nepokračovala i když mě tech 8 sérií moc bavilo. Poslední věta Rory to prostě uzavřela.

27.7.2020 | 12:22:13
BizarníBibliofil

Posledni dil super. Hlavne nabity emocemi :) Dost jsem se dojimala a slzely mi oci :D Nakonec hodnotim navrat ke Gilmorkam prevazne pozitivne. Posledni veta sok, ale tak trochu jsem to cekala. Snad bude dalsi pokracovani. Opet me serial chytl :)

23.9.2018 | 18:28:48
SaDiablo

No, Luke/Lorelai krásný… ale co… Paris… a Doyle… co Jess… a co Emily… s Lorelai… Co…
/ plus co ten dopis, co údajně Lorelai napsala Emily? …? …?

25.2.2018 | 23:41:27
PatrickD

Poslední věta mě dost dostala:)Budou mi Gilmorky zas chybět:)

13.9.2017 | 7:19:07
tomasmachalekkkk

Poslední díl nejlepší ze všech předchozích.Bohužel moje očekávání nebyla naplněna,ale to už tak bývá u obnovených seriálu.Spíše mi to připadá,že se tu našla její máma než Rory.Už samotným začátkem to šlo mimo Rory,a spíše šlo o vztah mámy a Babči.Závěr a její poslední slovo :mami jsem těhotná.Takže se příběh opakuje v chybách matky.Na druhou stranu z Rory tak trochu udělali běhnu :P Bojím se dalšího pokračování.Když neudělali závěrečnou tečku v aktuální snad poslední řadě.

21.2.2017 | 14:36:10
Orea

80 % za scény s Brigádou + nostalgii. A taky že to byl nejlepší díl, tak nemůžu hodnotit hůř, než předchozí :-D + byl o trochu míň depresivní.
Jinak ukončení se mi nelíbilo a přijde mi dost stupidní. Nevidím v tom žádné uzavření kruhu – Rory měla úplně jiný život, než Lorelai, tak nevidím důvod, proč by měly skončit stejně. Sookie byla na facku, už dávno to není její kuchyň, protože ona se tak rozhodla, takže její chování, které bývalo dřív vtipné, je za těchto okolností dost trapné. A tak bych mohla pokračovat.

Celkově bych tuhle sérii hodnotila tak na 60 % (průměr z 4×80, to dá rozum :-D ), převážně za nostalgii, protože ve výsledku se mi to nic nedalo, žádné nadšení se nekoná, dějově nic moc, postav moc a jen na nějaký štěk a dle mého názoru to nemuselo vůbec vzniknout. Tož tak.

15.1.2017 | 17:35:51
SedllY

Něco tam sedělo, něco ne.. ale celkově z těch 4 dílů mám vcelku dobrý pocit. :)

8.1.2017 | 18:27:14
Andie24

Až v posledním dílu jsem si uvědomila chyby, které mě v pokračování štvou. Hudba která doplňovala gilmorky aneb lala songy byly slyšet jen v tomto dílu pokud se nepletu a to mě hodně mrzí. Potom to, že sice se tam Sookie objevila ale jen v jedné scéně a na svatbě nakonec ani nebyla. Sakra vždyť byla dost důležitá i ona! Celkově jsem si myslela, že když byl seznam lidí co se vrátí, tak že tam budou víc do toho spadá Dean, Jess právě i sookie, tyler, kirk (i když ten tam byl trochu více) a další. Někeré scény zbytečně dlouhé, a raději bych viděla svatbu v plné parádě. Já bych byla pro sérii gilmorek jako za stara, kde se vše vysvětlí a budou to ty typické naše gilmorky s vtipem a důstojností! Něco mě na tom zklamalo, ale stejně je miluji a chci pokračování :D !!

7.1.2017 | 21:56:34

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama