Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 209×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

S08E04: A Year in the Life: Fall

S08E04: A Year in the Life: Fall

Lorelai si musí v životě ujasnit, co vlastně chce a s kým ho chce vlastně strávit. Rory se rozhodne některé věci ukončit, aby mohla začít nové. Emily zavírá jednu kapitolu svého života, aby se konečně naučila žít bez Richarda. Luke se nechce vzdát vztahu s Lorelai a je odhodlaný o něj bojovat. Do Stars Hollow se vrací někteří staří známí a na závěr padnou poslední „tajná čtyři slova“.

cz sk
25.11.2016
1 hodina 41 minut

Český název: Rok v životě: Podzim (neoficiální)
Scénář: Amy Sherman-Palladino
Režie: Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino (nepotvrzeno)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GoT-hannah

Za mě celé toto 4dílné pokračování velké zklamání. Kdyby nechali původních 7 sérií udělali by mnohem lépe. Už to nemá takové kouzlo, jaké seriál měl. Rory se v pokračování chová zvláštně, jako-by to ani nebyla ona. Prostě celkově se mi to nelíbilo. Poslední věta Rory – to mě dorazilo. Občas se otevřený konec někde hodí a vyloženě tam sedí, tady mi to přišlo, že se to nehodilo… Vlastně i ta 7. série kdysi byla tak trošičku otevřená a divák si mohl domýšlet, jak to asi s holkama bude pokračovat… bylo to udělané tak nějak za mě lépe.

4.8.2023 | 14:08:08
Ramilie

Tento díl měl úplně největší nádech z původních Gilmorek, hodnotím ho jako nejlepší z 8. série. Christopher vypadá pořád stejně, ne-li snad líp. Zato Sookie se hodně změnila, málem jsem ji nepoznala, i hlas měla jiný. :O Lor si to v hlavě konečně srovnala a s Lukem udělali to, co měli už dááávno (a když chce, umí být celkem fajn :) ) Největší radost mi udělala Emily. To, jakým způsobem to vytmavila těm slepicím z DAR, opustila svůj starý život, to, jak se stará o služebnou, kterou už má na svoje poměry milion let; to s jakým zápalem vyprávěla v tom muzeu – jsem na ní moc pyšná, přeju jí jen to nejlepší a mám radost, že je šťastná <3 Rory… v ní jsem konečně poznávala mou dávnou „kamarádku“, úplně to nezmizelo, akorát mi dělá starosti, že bude nejspíš taky singl neprovdaná máma, škoda. 95%

29.3.2023 | 19:03:46
laureetha

Za mě tohle 4 dílné pokračování prostě ne… super seriál, který zase tímto dorazili. Poslední věta Rory – trapný.

12.1.2022 | 14:40:20
RedRose

Bylo to prostě fajn. Příběh Lorelai, Luka a Emily, perfektní ve všech směrech. U Rory je to takové podivné. Tábory fans se dělí na Rory + Logan, nebo Rory + Jess, ale já byl vždy pro variantu Rory & Dean, což se nepovedlo a docela mě to zklamalo… Těhotná je asi s Loganem, ale mohl by to být i ten podivnej Paul, a nebo dokonce Wookiee, což by mě dost pobavilo! Návraty většiny postav byly fajn, ale někteří tam byli, jen aby tam byli, nebo se mihli… Ve čtyřech filmech (cca 8 epizod) se to dalo rozehrát mnohem víc. Takže to bylo fajn, ale mohlo to být i lepší…

17.8.2020 | 15:34:16
olouch02

Jako rozloučení dobrý, už bych dál nepokračovala i když mě tech 8 sérií moc bavilo. Poslední věta Rory to prostě uzavřela.

27.7.2020 | 12:22:13
BizarníBibliofil

Posledni dil super. Hlavne nabity emocemi :) Dost jsem se dojimala a slzely mi oci :D Nakonec hodnotim navrat ke Gilmorkam prevazne pozitivne. Posledni veta sok, ale tak trochu jsem to cekala. Snad bude dalsi pokracovani. Opet me serial chytl :)

23.9.2018 | 18:28:48
SaDiablo

No, Luke/Lorelai krásný… ale co… Paris… a Doyle… co Jess… a co Emily… s Lorelai… Co…
/ plus co ten dopis, co údajně Lorelai napsala Emily? …? …?

25.2.2018 | 23:41:27
PatrickD

Poslední věta mě dost dostala:)Budou mi Gilmorky zas chybět:)

13.9.2017 | 7:19:07
tomasmachalekkkk

Poslední díl nejlepší ze všech předchozích.Bohužel moje očekávání nebyla naplněna,ale to už tak bývá u obnovených seriálu.Spíše mi to připadá,že se tu našla její máma než Rory.Už samotným začátkem to šlo mimo Rory,a spíše šlo o vztah mámy a Babči.Závěr a její poslední slovo :mami jsem těhotná.Takže se příběh opakuje v chybách matky.Na druhou stranu z Rory tak trochu udělali běhnu :P Bojím se dalšího pokračování.Když neudělali závěrečnou tečku v aktuální snad poslední řadě.

21.2.2017 | 14:36:10
Orea

80 % za scény s Brigádou + nostalgii. A taky že to byl nejlepší díl, tak nemůžu hodnotit hůř, než předchozí :-D + byl o trochu míň depresivní.
Jinak ukončení se mi nelíbilo a přijde mi dost stupidní. Nevidím v tom žádné uzavření kruhu – Rory měla úplně jiný život, než Lorelai, tak nevidím důvod, proč by měly skončit stejně. Sookie byla na facku, už dávno to není její kuchyň, protože ona se tak rozhodla, takže její chování, které bývalo dřív vtipné, je za těchto okolností dost trapné. A tak bych mohla pokračovat.

Celkově bych tuhle sérii hodnotila tak na 60 % (průměr z 4×80, to dá rozum :-D ), převážně za nostalgii, protože ve výsledku se mi to nic nedalo, žádné nadšení se nekoná, dějově nic moc, postav moc a jen na nějaký štěk a dle mého názoru to nemuselo vůbec vzniknout. Tož tak.

15.1.2017 | 17:35:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama