Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Keiko Agena: Já mám radši Jesse, ale Lane fandí Loganovi

Keiko Agena: Já mám radši Jesse, ale Lane fandí Loganovi

Keiko Agena: Já mám radši Jesse, ale Lane fandí Loganovi

Co má společného herečka Keiko Agena s postavou Lane Kimové, kterou ztvárnila v Gilmorových děvčatech? Kterou řadu seriálu má nejradši a s kým by chtěla natočit víc scén? Prozradila to v nedávném rozhovoru pro Teen Vogue.


17 0
11.11.2016

Původní rozhovor najdete na webu Teen Vogue. Redaktorka ji zpovídala na fanouškovském festivalu, který se odehrával ve městě Washington Depot ve státě Connecticut, které tvůrkyni Amy-Sherman Palladino inspirovalo k vytvoření Stars Hollow.

(Lane byla v srdci velká rebelka. Foto: WB/CW)


Teen Vogue: Jaké to je být zpět ve Stars Hollow?
Keiko Agena: Povím vám, že jsme dnes jezdili po městě a hrozně mě to překvapilo. Kamkoliv jsme zatočili, tam číhalo nějaké malebné zákoutí. Člověku to bere dech, je to úžasné.

Teen Vogue: Co vás ke Gilmorovým děvčatům přitáhlo?
Keiko Agena: Začalo to jako v životě jakéhokoliv jiného herce, a to na castingu. Když jsem poprvé viděla scénář, napadlo mě: „Tohle je úžasné.“ Bylo to dojemné, vtipné a chytré. Role Lane mi přišla skvělá. Upřímně, myslela jsem, že na to budu příliš stará [herečce v té době bylo 27 let] a že nemám ani nejmenší šanci. Takže jsem to brala dost v klidu. Opravdu jsem si myslela, že je jedno, kdo tuhle skvělou roli dostane. A když jsem ji dostala já, úplně mě to dostalo a překvapilo.

Teen Vogue: Kterou scénu, ve které se Lane chová jako rebelka, máte nejraději?
Keiko Agena: To je dobrá otázka. Jedna z pamětihodných scén je ta z večírku. Tehdy ještě v seriálu nehrál Sebastian Bach [Gil] a my hrajeme na večírku u kamarádů doma a opilá Lane zavolá své matce. Natáčení téhle scény jsem si užívala.

Teen Vogue: Když jste byla mladší, chovala jste se taky jako Lane?
Keiko Agena: Ani ne, protože mí rodiče a Laneini rodiče jsou dost odlišní. Upřímně, když jsem vyrůstala, nebyla jsem vůbec jako Lane. Byla jsem spíš taková trubka a mí rodiče nebyli tak přísní.

(Lane si vybrala Zacka, k Rory by se podle ní hodil Logan. Foto: WB/CW)

Teen Vogue: Která řada Gilmorových děvčat je vaše nejoblíbenější?
Keiko Agena: Vzpomínám si, že třetí řada byla zábavná, protože tehdy se toho hodně stalo s naší kapelou. Přijde mi, že to tak bývá u většiny seriálů – v první sérii se vše ustavuje, v druhé řadě se hodně vykreslují postavy a ve třetí sérii můžete s postavami překračovat hranice a psát pro ně i jiné příběhy. Takže u většiny seriálů mám ráda právě třetí řady.

Teen Vogue: Chtěla byste s nějakou postavou natáčet víc scén?
Keiko Agena: S Kirkem! Ale to je možná tím, že se s Seanem Gunnem [herec] kamarádím.

Teen Vogue: Kdybyste mohla nové epizody seriálu popsat jedním slovem, jaké by to bylo?
Keiko Agena: Naplňující.

Teen Vogue: Fandíte Loganovi, Jessovi, nebo Deanovi? A jak to má Lane?
Keiko Agena: Osobně nejvíc fandím Jessovi. Ale myslím, že Lane by spíš podporovala Logana. Myslím, že Logan podle Lane splňuje řadu Roryiných představ. Lane na rozdíl ode mě nejspíš méně posuzuje lidí, není tak přísná. Na Loganovi je podle mě skvělé, že je ohromně charismatický, chytrý a bohatý, a to nejen finančně, ale i osobnostně. Vždycky měl ale slabinu v tom, jak byl či nebyl Rory oddaný a to u mě rozhoduje! Podle mě člověk nemusí mít všechno to ostatní, ale musí být oddaný. Vztah má začít s odhodlaností a upřímností.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny