Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Seriálový Logan Huntzberger je jeden ze tří důležitých mužů, kteří vstoupili do Roryina milostného života. Tato postava odstartovala kariéru herce Matta Czuchryho, který v nedávném rozhovoru naznačil, jak oddaný je Gilmorovým děvčatům a všem, kteří se na jejich vzniku podílí.


9 0
17.11.2016

Matt Czuchry poskytl rozhovor webu Haute Living, kde si ho také můžete přečíst v jeho plném znění.

Haute Living: Jaké bylo znovu natáčet Gilmorova děvčata?
Matt Czuchry: Energii obklopující tento projekt byla neuvěřitelně silná, jedinečná a ryzí. Říkám ryzí, protože od konce natáčení v roce 2007 si fanoušci strašně moc přáli pokračování. A i když se projevovali velice zaníceně, zdálo se, že nových příběhů se nedočkají. A pak to přišlo. Něco, co dřív vypadalo nemožně, se stalo možným. Kolikrát v životě tohle můžete říct? A navíc vše znovu ožilo dokonale a velice ojediněle. Původní tvůrci se vrátili se čtyřmi vlastními scénáři a natočili čtyři nové epizody. Vrátili se všichni starší herci. Pracovalo na tom i spousta lidí z původního štábu. Jsou to nové příběhy, které se zrodily z ryzí lásky fanoušků a na oplátku všechny, kteří na nich pracovali, poháněla jedinečná energie při vzniku čehosi nemyslitelného.


Haute Living: Seriál má skalní fanoušky, skoro jako nějaký kult. Jak na pokračování fanoušci zatím reagují?
Matt Czuchry: V červnu 2015 jsem se zúčastnil velkého setkání na televizním festivalu v Austinu. Tehdy se ještě nepracoval na žádném možném projektu. Na té akci mě překvapilo, kolik nových fanoušků sedělo v publiku. Velká většina fanoušků viděla Gilmorky poprvé někdy v říjnu 2014, kdy Netflix zveřejnil všech sedm původních sérií. Naprosto mě to ohromilo, jak silné pouto si tento seriál vybudoval k několika generacím. Taková fanouškovská základna je velice výjimečná a dokazuje, že tento seriál měl vliv na nespočet fanoušků různého věku. No a teď si představte, že takovým lidem řeknete, že brzy uvidí pokračování toho seriálu. To vzrušení, které oznámení o nových dílech vyvolalo, bylo ohromné. A nadšení exponenciálně narůstalo, čím víc se premiéra blížila.

Haute Living: Jste se zakončením spokojený?
Matt Czuchry: Nepovím o zakončení nic podrobného. O tom by měli mluvit Amy a Dan [tvůrci seriálu], protože je to jejich zakončení, ne moje. Nedám na ně dopustit, obzvlášť když mi věřili a prozradili mi, jak bude vypadat poslední scéna jakou budou ona poslední čtyři slova. Chápu, že fanoušci jsou na konec natěšení. A taky by měli být natěšení, protože určitě vyvolá spoustu vášnivých diskuzí, to garantuji. Tenhle jedinečný seriál je nicméně o všech čtyřech nových epizodách. O putování. O všech příbězích a o všech postavách. Každá postava, a že jich tam je hodně, má v nových dílech alespoň jednu skvělou scénu, ne-li ještě skvělejší. Když se nad tím zamyslíte, je to vážně pozoruhodné. Čtyři nové díly krásně zachycují, z čeho postavy vzešly, kde jsou teď a kam se posunou. To, co Amy a Dan dokázali po tak dlouhé době a pod takovým tlakem je pro mě inspirující. A jejich čtyři scénáře inspirovaly všechny herce. Mysleli jsme si něco takového: „Dobře, Amy a Dan stvořili něco výjimečného. Teď se musíme snažit, abychom to ještě vylepšili. Musíme napnout všechny síly a udělat to dobře. Kvůli Amy a Danovi, kvůli studiu Warner Brothers, kvůli Netflixu a kvůli fanouškům.“

Haute Living: Lauren Graham a Kelly Bishop mají pocit, jakoby Edward Herrmann byl stále na natáčení. Měl jste taky takový pocit?
Matt Czuchry: Pracoval jsem s Edem na Gilmorových děvčatech i na The Good Wife. Jeho ztráta mě zasáhla o to víc, že jsme společně pracovali během let na různých projektech. Na setkání v roce 2015 jsme na pódiu nechali jedno volné křeslo pro Eda. A v nových dílech je smrt Richarda Gilmora jakýsi hnací motor. Loňské setkání ho mělo uctít a nové díly ho mají uctít také. Vypovídá to také o tom, jak rychle se může život v krátké chvilce změnit. Natočili jsme novou řadu Gilmorových děvčat a důležitý člen naší rodiny u toho s námi nebyl, aby epizody ještě víc vyšperkoval. Jeho absence je nicméně skutečně hlubokomyslná – Edova smrt neovlivnila jen natáčení, ale věřím, že si poté fanoušci i uvědomí, jak je život cenný. A tím Ed k nové řadě přispěl, to nám zanechal, že si musíme užívat každý okamžik života, protože máme právě jen ten okamžik. A tahle linie, která se epizodami táhne, má podle mě největší šanci v dalších letech skutečně chytnout fanoušky za srdce.

FOTO: The WB/CW/Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny