Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) První klapka. Začíná natáčení nových epizod Gilmorových děvčat

První klapka. Začíná natáčení nových epizod Gilmorových děvčat

První klapka. Začíná natáčení nových epizod Gilmorových děvčat

Čtyři nové díly, které mají ukončit seriál Gilomorova děvčata, se právě dnes začínají natáčet. Účast v nich oficiálně potvrdili i další herci. Po devíti letech se vrací zpět do Stars Hollow, kde je čeká zima.


28 0
2.2.2016

Skutečně je to tak. To, o čem se devět let a hlavně posledních pár měsíců mluvilo, je realita. Streamovací služba Netflix dnes společně se studiem WB začíná natáčet nové epizody Gilmorových děvčat. Seriál skončil sedmou řadou v roce 2007, kterou už ale nenatáčela jeho tvůrkyně Amy Sherman-Palladino. Té se nyní splní sen ukončit děvčata tak, jak si vždy přála.

Společně s tvůrkyní Amy Sherman-Palladino a jejím mužem Danielem, kteří čtyři nové epizody stvoří, se k seriálu vrací i jeho původní hvězdy. Kromě ústřední trojice Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory) a Kelly Bishop (Emily) – herec Edward Hermann, tedy seriálový dědeček Richard, bohužel zemřel – , svou účast oficiálně potvrdili i Scott Patterson (Luke), Keiko Agena (Lane), John Cabrera (Brian) a Sean Gunn (Kirk). Kelly Bishop ve včerejším rozhovoru potvrdila i návrat Lizy Weil (Paris) a Rose Abdoo (Gypsy).

Někteří herci už své nadšení stihli sdílet na Twitteru. Lauren Graham se vyfotila s bundou, kterou po konci seriálu ukradla, Scott Patterson se svou flanelovou košilí, Keiko Agena se už také nemůže dočkat, stejně jako její kapelový kolega John Cabrera.

(Gilmorova děvčata opět spolu. Foto: WB/CW)

O dalších hercích a jejich návratu zatím není nic známo. Otazník proto visí hlavně nad Deanem, Jessem, Loganem, Michelem, Jacksonem a Sookie. Herečka Melissa McCarthy je v poslední době zaneprázdněná a v kariéře pokračuje hlavně na filmových plátnech. Amy Sherman-Palladino pro ni zatím do scénáře nic nenapsala, avšak tvrdí, že kdyby si McCarthy našla čas, scénu by jí určitě přidala.

Jako první začne natáčení epizody s podtitulem Zima. Každá ze čtyř devadesátiminu­tových epizod se totiž bude odehrávat v jiném ročním období. Děj naváže v současnosti, tedy zhruba osm let po konci sedmé řady. Řešit se na začátku bude hlavně Richardův odchod. A poslední epizoda, která se bude odehrávat na podzim, přinese finále, které si tvůrkyně seriálu vždy přála. Jak herečka Lauren Graham prozradila webu TVLine, na samotném konci zazní ona tajemná čtyři slova. Pronést je mají Lorelai i Rory.

Nezapomeňte sledovat náš web i nadále. Natáčení seriálu a jeho budoucnost pro vás budeme stále sledovat.

Diskuze /6

Ptolemai

Těším se jak malá :)

2.2.2016 | 10:05:02
Carla

Já se tak těším! :) ale asi mi něco uniklo, ale jaká tajemná slova?…

#3 MollyGrim
2.2.2016 | 14:53:51
MollyGrim

#2 Carla: Předpokládám že „I do you do“ :)

2.2.2016 | 16:18:52
Manonka

Konečně, těším se :-) Takovýhle seriál mi opravdu v dnešní tvorbě chybí, ještě dokázal zakočit Hart of Dixie, ale po jeho skončení už jsem nenašla žádnou náhradu…

2.2.2016 | 20:00:24
YGHY007

Som chlap ale neskutocne sa tesim… :-)

2.2.2016 | 22:08:04
Satu

Já měla takovou radost, když jsem viděla příspěvek Lauren!!! :):) Těším se maximálně.

3.2.2016 | 5:47:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny