Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Scott Patterson: O filmu Gilmorových děvčat se zase mluví

Scott Patterson: O filmu Gilmorových děvčat se zase mluví

Scott Patterson: O filmu Gilmorových děvčat se zase mluví

Už za necelé dva týdny se možná my, fanoušci seriálu Gilmore Girls, dočkáme zprávy, na kterou několik let čekáme. A nově nás na ni láká i herec Scott Patterson, seriálový Luke. Že by snad opravdu vznikl závěrečný film celého seriálu?


14 0
26.5.2015

Stačilo mu říct jen pár vět, aby opět rozvířil bouřlivou diskuzi mezi věrnými fanoušky po celém světě. „O filmu se aktuálně mluví. Nemůžu říct nic detailnějšího, ale něco se děje. Doufám v to a půjdu do toho. Myslím, že by to byla velká událost a velká oslava všech fanoušků,“ oznámil herec Scott Paterson v magazínu Time. Jen necelé dva týdny před začátkem televizního festivalu v Austinu, Texasu.

(Jak dlouho ještě bude tento výjev poslední scénou Gilmorových děvčat? FOTO: CW)


Co je na tomhle festivalu tak zvláštního? Kromě mnoha jiných seriálů a diskuzních panelů totiž bude hostit také výroční panel patnácti let od začátku Gilmorových děvčat. A můžeme se těšit na hvězdné obsazení téhle diskuze s fanoušky. Svou účast na setkání přislíbila většina herců ze seriálu a není divu, že pravověrní milovníci Gilmorek mají den ode dne silnější pocit, že se jim splní všechny jejich (mokré?) sny.

Na ATX Television Festivalu uvidíme setkání herců z Gilmorek v sobotu 6. června. Diskuze bude trvat dvě hodiny a začne v 19:00 tamního času. My na Edně ji pro vás budeme samozřejmě sledovat a zároveň doufat, že se filmu skutečně dočkáme. Věříme, že nevzbuzujeme plané naděje :)

Diskuze /10

YGHY007

No…Veronica Mars dostala svoj koniec…aj Gilmorky si to zasluzia…hadam to vyjde… :-)

26.5.2015 | 0:41:59
Manonka

Bylo by to super, tenhle seriál pro mě vždy byl úžasná oddechovka. Teď když skončilo i Hart of Dixie, tak mám pocit, že žádný další takový seriál není a trochu mi to chybí… A film, který by Gilmorky nějak pěkně zakončil, by byl krásná zpráva:-)

26.5.2015 | 8:16:36
LenGaj

v kulisách Gilmorek se teď natáčí Pretty little liars a možná i něco jiného, ale pevně doufám, že se nám Stars Hollow ještě vrátí :)

#5 Manonka
26.5.2015 | 11:35:11
barahir

Já chci celou sérii! :D

redaktor
26.5.2015 | 14:10:06
Manonka

#3 LenGaj: Je otázka, jak moc se tahle série PLL bude odehrávat ve městě, podle ukázek to spíš vypadá na domek pro panenky…

#8 LenGaj
26.5.2015 | 16:42:12
Romaine

Film by stačil, jen už by tam nehrál Edward Herrmann :-( Uvidíme.

26.5.2015 | 16:52:26
chir

Já se na to strašně těším! :D Teda věřím v ten film, přece by fanoušky tak nedráždili, kdyby to bylo jen „výroční setkání“.

webmaster
26.5.2015 | 18:16:44
LenGaj

#5 Manonka: Pravda

26.5.2015 | 19:07:22
Luci K

ať už nemluví, ale točí! A kdyby udělali kickstarter, tak snad i přispěju…

27.5.2015 | 9:25:37
Cecko

Teď jsem si uvědomil, že kromě Edwarda Herrmanna, jehož smrt by museli asi vysvětlit smrtí Richarda, což by hned zanechalo ve filmu smutný nádech, tak český divák by zaplakal dvojnásob, protože Jacksona už by nedaboval Rostislav Čtvrtlík. V dílech, kde ho daboval ten druhej chlap, nebyl Jackson ani z poloviny tak vtipnou postavou, byl spíš otravnej, mám dojem, že třeba v dílu s obří pizzou.

31.5.2015 | 8:15:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny