Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Setkání Gilmorových děvčat: Kdy, kde a s kým?

Setkání Gilmorových děvčat: Kdy, kde a s kým?

Setkání Gilmorových děvčat: Kdy, kde a s kým?

Šestnáct herců z milovaných Gilmorových děvčat dnes v noci (brzy ráno) fanouškům konečně sdělí, jestli se někdy můžou těšit na slibovaný film. Zúčastní se totiž velkého setkání společně s tvůrci seriálu na televizním festivalu v Austinu v Texasu.


8 0
6.6.2015

Kdy se bude setkání konat?

V sobotu 6. června v 19:00 tamního času na televizním ATX festivalu v Austinu v Texasu. Pro české diváky to s časovým posunem znamená, že setkání začne v neděli 7. června ve 2:00.

(Setkání bude vypadat jako schůze vedení města s obyvateli Stars Hollow. FOTO: CW)


Kdo se setkání zúčastní?

Účast přislíbila většina herců z Gilmorových děvčat: Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory), Scott Patterson (Luke), Kelly Bishop (Emily), Liza Weil (Paris), Keiko Agena (Lane), Danny Strong (Doyle), Jared Padalecki (Dean), Matt Czuchry (Logan), Liz Torres (slečna Patty), Yanic Truesdale (Michel), John Cabrera (Brian), Milo Ventimiglia (Jess), Todd Lowe (Zack), Sean Gunn (Kirk) a Jackson Douglas (Jackson).

Nebude chybět ani tvůrci seriálu, manželé Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino. Naopak se diskuze nezúčastní Melissa McCarthy (Sookie), David Sutcliffe (Christopher) a krom ostatních bohužel ani zesnulý Edward Herrmann (Richard).

(Amy Sherman-Palladino se mimochodem setkala společně s Kelly Bishop na diskuzím panelu, kde mluvily o seriálu Bunheads.)

Kde můžete setkání sledovat?

Velice pravděpodobně bude dostupný on-line přenos, který má zajistit magazín Entertainment Weekly. V tuto chvíli ještě není známo, jak bude přenos vypadat, ale aktuální informace přineseme buď na našem webu, anebo je hledejte na webu EW. Celý dvouhodinový diskuzní panel bude údajně vypadat jako zasedání vedení městečka Stars Hollow s jeho obyvateli. Bude-li to možné, chystáme se diskuzní panel sledovat on-line i na našem webu nebo na Twitteru @iHyik.

PRVNÍ VLAŠTOVKA: Amy Sherman-Palladino: Píšu scénář k pilotu na Amazonu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny