Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Za pár hodin uvidí nedočkaví fanoušci dlouho očekávané a skoro vymodlené pokračování Gilmorových děvčat. Kultovní seriál se vrací po devíti letech, tentokrát ale ne tak úplně na televizní obrazovky, ale na internet. Připravili jsme pro vás souhrn všeho, co o nových dílech víme.

13 0
24.11.2016

Základní informace

Pokračování Gilmorových děvčat nese podtitul A Year in the Life, tedy Rok v životě. Čtyři hodinu a půl dlouhé epizody mají premiéru 25. listopadu v 9:00 na streamovací službě Netflix. Další často kladené otázky týkající se dabingu či dostupnosti jsme zodpověděli v dřívějším článku.

(Připravte se na rychlé dialogy. Foto: Netflix)


Herecké obsazení

Do seriálu se vrátí většina původních herců včetně hlavní trojice Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory) a Kelly Bishop (Emily). Nevrátí se Edward Herrmann (Richard), který před necelými dvěma lety zemřel. Kompletní seznam herců a postav, které znovu uvidíme, jsme pro vás nedávno aktualizovali a to včetně doposud známých informací o tom, ve které ze čtyř epizod je uvidíme.

(Skoro celá rodina pohromadě. Foto: Netflix)

Děj epizod

O čem konkrétně pokračování Gilmorových děvčat bude, to přesně nevíme, přesto můžeme očekávat podobnou atmosféru a podobnou zápletku, jakou známe z předchozích sedmi sérií. Vše se točí okolo tří Gilmorových děvčat, okolo rodiny, lásky, vztahů a také okolo obyvatel pitoreskního Stars Hollow.

(Ve třetím díle uvidíme muzikál o Stars Hollow. Foto: Netflix)

Čtyři epizody mají údajně trochu otevřený konec, který naznačuje pokračování, ale s tím bychom pravděpodobně počítat neměli. V samotném závěru zazní čtyři slova, kterými chtěla tvůrkyně Amy Sherman-Palladino příběh Gilmorek vždy uzavřít. Znění čtyř slov je tajné a my vás tímto zároveň prosíme, abyste je tady na webu a ani nikde jinde nevyzradili divákům, kteří ještě nestihnou všechny čtyři epizody zhlédnout. Děkujeme.

Co nicméně lze usuzovat ze zveřejněných trailerů a fotek nebo rozhovorů, je následující:

  • Rory se vrací domů jako novinářka na volné noze. (viz první stránka scénáře) Nemá ale moc peněz a ani práci, kterou si teď musí najít. Dost možná ji bude hledat u své dávné lásky Jesse.
  • Lorelai žije s Lukem. Chodí spolu, ale nevíme, jestli jsou manželé. V průběhu čtyř epizod však Lorelai začne jejich vztah zpochybňovat.
  • Rory na začátku nových epizod s nikým nechodí. Otázka toho, jestli skončí s Jessem, Loganem, nebo Deanem či někým jiným nicméně má být dostatečně zodpovězena.
  • Ve třetí epizodě (Léto) uvidíme muzikál o Stars Hollow. V každé další i předchozí epizodě má být vždy jiný městský festival.
  • Emily je po Richardově smrti stále zdrcená, nové epizody se odehrávají rok po jeho úmrtí. Hledá nový smysl života.
  • Zjistíme, jestli je Michel homosexuál či heterosexuál a dozvíme se více o jeho milostném životě.

(Dozvíme se mnohem víc o Michelovi. Foto: Netflix)

Trailery a fotky

Prohlédněte si první vydané plakáty a také druhé vydané plakáty. Na našem webu najdete také více než třicet fotek z epizod, dva sety propagačních fotografií pro magazín EW a záběryprvního traileru.

Podívat se můžete i na druhý trailer, čtyři krátké klipy, komentář herců nebo na scénu, kterou v seriálu neuvidíme, ale přesto je dost vtipná.

(Kirk má nového domácího mazlíčka. Foto: Netflix)

Rekapitulace seriálu

Pokud si chcete připomenout děj předchozích sedmi sérií, pročtěte si krátké popisy v sekci Epizody, nebo se podívejte na sedm rekapitulačních videí, z nichž každé je jen minutu dlouhé. Zajímavé články jsme si pro vás připravili v sekci Extra, kde se například dozvíte více o historii Stars Hollow, nebo o tom, které slavné hvězdy se v seriálu objevily a vy o nich možná nevíte.

Diskuze /4

Tamy Happy

Jestli jsou Lorelai a Luke ženatí? No tak to je teda otázka. Já nevěděla, že Lorelai je muž. Tak asi budeme čekat, jestli jsou oddaní, ne?

24.11.2016 | 17:49:31
alexis

Pokud by to někoho zajímalo, já doufám, že Rory skončí s Jessem:-) Dean byl první láska, ale vlastně neměli moc společného a Logan byl namyšlený frajírek…

24.11.2016 | 20:57:47
vesou

Já někde četla, že Luke a Lorelai stále nejsou manželé :-)

24.11.2016 | 21:36:18
iHyi

Pardon, to mi ujelo, díky.

webmaster
25.11.2016 | 0:28:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny