Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Za pár hodin uvidí nedočkaví fanoušci dlouho očekávané a skoro vymodlené pokračování Gilmorových děvčat. Kultovní seriál se vrací po devíti letech, tentokrát ale ne tak úplně na televizní obrazovky, ale na internet. Připravili jsme pro vás souhrn všeho, co o nových dílech víme.


13 0
24.11.2016

Základní informace

Pokračování Gilmorových děvčat nese podtitul A Year in the Life, tedy Rok v životě. Čtyři hodinu a půl dlouhé epizody mají premiéru 25. listopadu v 9:00 na streamovací službě Netflix. Další často kladené otázky týkající se dabingu či dostupnosti jsme zodpověděli v dřívějším článku.

(Připravte se na rychlé dialogy. Foto: Netflix)


Herecké obsazení

Do seriálu se vrátí většina původních herců včetně hlavní trojice Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory) a Kelly Bishop (Emily). Nevrátí se Edward Herrmann (Richard), který před necelými dvěma lety zemřel. Kompletní seznam herců a postav, které znovu uvidíme, jsme pro vás nedávno aktualizovali a to včetně doposud známých informací o tom, ve které ze čtyř epizod je uvidíme.

(Skoro celá rodina pohromadě. Foto: Netflix)

Děj epizod

O čem konkrétně pokračování Gilmorových děvčat bude, to přesně nevíme, přesto můžeme očekávat podobnou atmosféru a podobnou zápletku, jakou známe z předchozích sedmi sérií. Vše se točí okolo tří Gilmorových děvčat, okolo rodiny, lásky, vztahů a také okolo obyvatel pitoreskního Stars Hollow.

(Ve třetím díle uvidíme muzikál o Stars Hollow. Foto: Netflix)

Čtyři epizody mají údajně trochu otevřený konec, který naznačuje pokračování, ale s tím bychom pravděpodobně počítat neměli. V samotném závěru zazní čtyři slova, kterými chtěla tvůrkyně Amy Sherman-Palladino příběh Gilmorek vždy uzavřít. Znění čtyř slov je tajné a my vás tímto zároveň prosíme, abyste je tady na webu a ani nikde jinde nevyzradili divákům, kteří ještě nestihnou všechny čtyři epizody zhlédnout. Děkujeme.

Co nicméně lze usuzovat ze zveřejněných trailerů a fotek nebo rozhovorů, je následující:

 • Rory se vrací domů jako novinářka na volné noze. (viz první stránka scénáře) Nemá ale moc peněz a ani práci, kterou si teď musí najít. Dost možná ji bude hledat u své dávné lásky Jesse.
 • Lorelai žije s Lukem. Chodí spolu, ale nevíme, jestli jsou manželé. V průběhu čtyř epizod však Lorelai začne jejich vztah zpochybňovat.
 • Rory na začátku nových epizod s nikým nechodí. Otázka toho, jestli skončí s Jessem, Loganem, nebo Deanem či někým jiným nicméně má být dostatečně zodpovězena.
 • Ve třetí epizodě (Léto) uvidíme muzikál o Stars Hollow. V každé další i předchozí epizodě má být vždy jiný městský festival.
 • Emily je po Richardově smrti stále zdrcená, nové epizody se odehrávají rok po jeho úmrtí. Hledá nový smysl života.
 • Zjistíme, jestli je Michel homosexuál či heterosexuál a dozvíme se více o jeho milostném životě.

(Dozvíme se mnohem víc o Michelovi. Foto: Netflix)

Trailery a fotky

Prohlédněte si první vydané plakáty a také druhé vydané plakáty. Na našem webu najdete také více než třicet fotek z epizod, dva sety propagačních fotografií pro magazín EW a záběryprvního traileru.

Podívat se můžete i na druhý trailer, čtyři krátké klipy, komentář herců nebo na scénu, kterou v seriálu neuvidíme, ale přesto je dost vtipná.

(Kirk má nového domácího mazlíčka. Foto: Netflix)

Rekapitulace seriálu

Pokud si chcete připomenout děj předchozích sedmi sérií, pročtěte si krátké popisy v sekci Epizody, nebo se podívejte na sedm rekapitulačních videí, z nichž každé je jen minutu dlouhé. Zajímavé články jsme si pro vás připravili v sekci Extra, kde se například dozvíte více o historii Stars Hollow, nebo o tom, které slavné hvězdy se v seriálu objevily a vy o nich možná nevíte.

Diskuze /4

Tamy Happy

Jestli jsou Lorelai a Luke ženatí? No tak to je teda otázka. Já nevěděla, že Lorelai je muž. Tak asi budeme čekat, jestli jsou oddaní, ne?

24.11.2016 | 17:49:31
alexis

Pokud by to někoho zajímalo, já doufám, že Rory skončí s Jessem:-) Dean byl první láska, ale vlastně neměli moc společného a Logan byl namyšlený frajírek…

24.11.2016 | 20:57:47
vesou

Já někde četla, že Luke a Lorelai stále nejsou manželé :-)

24.11.2016 | 21:36:18
iHyi

Pardon, to mi ujelo, díky.

webmaster
25.11.2016 | 0:28:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

 • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
 • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
 • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
 • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

 • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
 • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
 • Luke má v bistru nové menu.
 • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny