Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Permanentně ironický a protivný Michel si právě díky těmto vlastnostem získal oblibu u mnoha diváků. A taky nejspíš díky svému francouzskému přízvuku, který skvěle vyzněl i v českém dabingu. Herec Yanic Truesdale prozradil trochu víc o tom, jaké bylo natáčení nových epizod Gilmorových děvčat.

8 0
16.11.2016

Kanadský herec Yanic Truesdale oslavil letos v březnu 46. narozeniny, pořád ale vypadá skoro stejně, jako když jsme se s ním a dalšími herci loučil v sedmé sérii. Vyzařuje z něj i stejná energie a pokračování Gilmorových děvčat ho velice nadchlo. Víc o tom řekl v krátkém rozhovoru pro web ET Online.

(Michel Gerard, muž s nejostřejším jazykem z celého hotelu U Vážky. Foto: CW/WB)


„Bylo to osm let, ale zůstal jsem v kontaktu s Lauren, Melissou a Kelly [Lorelai, Sookie a Emily]. Takže ne, že bych všechny dlouho neviděl. Připadalo mi to spíš jako sraz spolužáků ze střední, protože tehdy jsme byli velice mladí. Teď jsme ale dospělí a je to jako na té střední: člověk si přikrašluje své příjemné vzpomínky,“ řekl Yanic Truesdale na to, jak se cítí po návratu do seriálu. Gilmorova děvčata podle něj změnila život každého z herců a všichni byli nadšení, že měli jedinečnou příležitost se k seriálu vrátit zpátky, což u herců není běžné.

Dál mluvil o vzpomínkách na Alexis Bledel [Rory]: „Tehdy jí bylo 16, teď jí je 33 a je matkou. Energie mezi dospělým člověkem a její matkou už není taková, jako mezi dospívající dívkou a její matkou, takže tohleto se rozhodně změnilo, jejich přátelství a pouto nicméně stále zůstává.“

Yanic Truesdale zároveň dodal, že v pokračování Gilmorových děvčat – měl by se objevit ve všech čtyřech epizodách – se diváci můžou těšit na Michelovu úplně jinou tvář. „Michel teď vede milostný život, v takové roli jsme ho ještě neviděli. Dřív chodil na rande, ale nikdy jsme je neviděli, teď se ale o jeho životě dozvíme mnohem víc, což je pro mě velká změna.“ Yanic měl postavu Michela velice rád, hlavně jeho sarkasmus a otevřenost, ze všech postav v seriálu měl ale nejraději Lorelai.

Herec věří, že fanoušci budou s novými čtyřmi epizodami spokojení. Fanoušky teď prý nečeká jenom takový předkrm, ale plná porce Gilmorových děvčat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny