Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Yanic Truesdale: Michela čeká nový milostný život

Permanentně ironický a protivný Michel si právě díky těmto vlastnostem získal oblibu u mnoha diváků. A taky nejspíš díky svému francouzskému přízvuku, který skvěle vyzněl i v českém dabingu. Herec Yanic Truesdale prozradil trochu víc o tom, jaké bylo natáčení nových epizod Gilmorových děvčat.


8 0
16.11.2016

Kanadský herec Yanic Truesdale oslavil letos v březnu 46. narozeniny, pořád ale vypadá skoro stejně, jako když jsme se s ním a dalšími herci loučil v sedmé sérii. Vyzařuje z něj i stejná energie a pokračování Gilmorových děvčat ho velice nadchlo. Víc o tom řekl v krátkém rozhovoru pro web ET Online.

(Michel Gerard, muž s nejostřejším jazykem z celého hotelu U Vážky. Foto: CW/WB)


„Bylo to osm let, ale zůstal jsem v kontaktu s Lauren, Melissou a Kelly [Lorelai, Sookie a Emily]. Takže ne, že bych všechny dlouho neviděl. Připadalo mi to spíš jako sraz spolužáků ze střední, protože tehdy jsme byli velice mladí. Teď jsme ale dospělí a je to jako na té střední: člověk si přikrašluje své příjemné vzpomínky,“ řekl Yanic Truesdale na to, jak se cítí po návratu do seriálu. Gilmorova děvčata podle něj změnila život každého z herců a všichni byli nadšení, že měli jedinečnou příležitost se k seriálu vrátit zpátky, což u herců není běžné.

Dál mluvil o vzpomínkách na Alexis Bledel [Rory]: „Tehdy jí bylo 16, teď jí je 33 a je matkou. Energie mezi dospělým člověkem a její matkou už není taková, jako mezi dospívající dívkou a její matkou, takže tohleto se rozhodně změnilo, jejich přátelství a pouto nicméně stále zůstává.“

Yanic Truesdale zároveň dodal, že v pokračování Gilmorových děvčat – měl by se objevit ve všech čtyřech epizodách – se diváci můžou těšit na Michelovu úplně jinou tvář. „Michel teď vede milostný život, v takové roli jsme ho ještě neviděli. Dřív chodil na rande, ale nikdy jsme je neviděli, teď se ale o jeho životě dozvíme mnohem víc, což je pro mě velká změna.“ Yanic měl postavu Michela velice rád, hlavně jeho sarkasmus a otevřenost, ze všech postav v seriálu měl ale nejraději Lorelai.

Herec věří, že fanoušci budou s novými čtyřmi epizodami spokojení. Fanoušky teď prý nečeká jenom takový předkrm, ale plná porce Gilmorových děvčat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny