Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy

Postavy

 • Paní Kim

  Paní Kim

  Paní Kimová je matka Lane a patří jí starožitnictví, které je součástí jejího domu. Svoji dceru vychovává přísně a tím víceméně nutí Lane k dvojímu životu. Sama se drží striktní morálky a vyžaduje ji také od ostatních. Přestože se odstěhovala do Ameriky, stále si v sobě nese dědictví korejské a náboženské povahy. Umí být pěkně podezřívavá ke všem americkým zvykům a laxním postojům. A možná právě proto dokáže o to více překvapit svým hlubokým porozuměním.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Zack Van Gerbig

  Zack Van Gerbig

  Zack je člen kapely, ve které Lane hraje na bicí. Na svou kytaru balí řadu holek a není příliš zodpovědný, usadí se však, když zjistí, že se líbí Lane. A ona se líbí jemu. Začnou spolu chodit, s dalším členem kapely Brianem se k sobě nastěhují a nakonec se Lane a Zack vezmou a mají spolu děti.

  Sezóny 6
  2002 - 2016
 • Paris Geller

  Paris Geller

  Paris Gellerová umí být vždy a za všech okolností brutálně upřímná. Nebojí se vyvolávat nepříjemné konverzace, jelikož bravurně zvládá umění argumentace. Je jednou z nejchytřejších studentek na Chiltonu a nejspíš také na Yaleu. A není tudíž divu, že se svojí cílevědomostí sklízí tolik úspěchů. Ať se to již týká pozice šéfredaktora ve školních novinách Franklin, nebo čestné funkce prezidentky studentské rady. Vzdělání a vysoké ambice jsou pro ni absolutní prioritou.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Doyle McMaster

  Doyle McMaster

  Šéfredaktor Yaleského deníku je ambiciózní novinář, který ale nemá v životě moc štěstí. Když selže, nese to velmi těžce, zároveň dává svému okolí dostatečně znát, že je lepší než ostatní. Možná proto se skvěle hodí k Paris, se kterou začne chodit a udržují spolu velice zvláštní, ale silný vztah.

  Sezóny 5
  2003 - 2016
 • Michel Gerard

  Michel Gerard

  Michel Gerard pracuje jako recepční v hotelu Nezávislost a později taky v hotelu U Vážky. Je to rodilý Francouz, ale všechny Francouze bytostně nesnáší a s chutí používá (nejen) proti nim svůj nebezpečný sarkasmus i nervlost. Ať už se ale chová sebevíc nepříjemně, dokáže zároveň na ostatní působit značně roztomile. Obzvlášť v doprovodu svých dvou pejsků, Paw-Pawa a Chin-China. Lorelai se Sookie si ho kolikrát dobírají a vtipkují na jeho účet, ale Michelovi to vpodstatě nevadí, i když má vždycky spoustu prupovídek. Sám totiž dobře ví, že si ho obě velice váží, a že by si bez něj svoje podnikání nedovedly ani představit.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Jackson Belleville

  Jackson Belleville

  Jackson Belleville se živí jako zemědělec a dodavatel potravin do hotelu Nezávislost a později také U Vážky. Tenhle přátelský, pohodový chlap umí být vtipný a rád Sookie a Lorelai častuje svými sarkastickými žerty. Mezi ním a Sookie to pokaždé jiskří, když se dohadují o kvalitě jeho zeleniny. Sice se Jackson k opačnému pohlaví moc nemá, avšak jeho přátelství se Sookie se nakonec rozvine do partnerského vztahu. V jejich společné lásce a manželství se Jackson snaží svoji ženu podporovat a chová se velice ochranitelsky – někdy až moc!

  Sezóny 7
  2000 - 2007
 • Dean Forester

  Dean Forester

  Dean Forester je první kluk všemi milované Rory. Jeho vytrvalost, milá povaha a romantická duše z něj činí dokonalého přítele. Jako nováček ve Stars Hollow se teprve rozkoukává. Kromě školy se však snaží být užitečný a prospěšný. Proto si najde brigádu v Taylorově obchodě, kde doplňuje zboží a mimo to “ve třetí uličce, u sprejů na mravence“ obdaruje Rory svojí přízní a láskou. Ano, snad jenom ta nedočkavost by mohla být jeho jedinou negativní vlastností.

  Sezóny 6
  2000 - 2016
 • Jess Mariano

  Jess Mariano

  Lukův problémový synovec Jess se u něj objeví znenadála, když ho jeho matka Liz nedovede zvládat. Jess je skutečný potížista, nechodí do školy a nejradši je jen sám se svými knihami a hudbou. I proto si najde cestu k Rory, která v něm spatří velice inteligentního kluka. Jess ale není ideální přítel a přestože Rory miluje, nechová se k ní tak, jak by si přála. Po konečném rozchodu se Jess odstěhuje pryč, napíše vlastní knihu a založí si malé nakladatelství.

  Sezóny 5
  2001 - 2016
 • Taylor Doose

  Taylor Doose

  Taylor Doose vlastní malý krámek ve Stars Hollow. Nejedná se však jenom o podnikatele, nýbrž taky o muže, který se nejvíce politicky angažuje. Jako městem vybraný zástupce řídí městské schůze a mnohé další akce, jež se v tomhle malebném městečku konají. Kolikrát se kvůli tomu chová až hnidopišsky, což nejvíce vytáčí Luka Danese. Ale právě nejvtipnější situace vznikají z jeho přílišné domýšlivosti a problematických iniciativ.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Liz Danes

  Liz Danes

  Čím větší je Lukova sestra optimistka, tím méně je zodpovědná. Když je v úzkých, vždy utíká pro pomoc ke svému bratrovi. Sama se ho ale snaží podporovat jak jen může, pokud zrovna nevymýšlí něco ztřeštěného nebo se nestará o svého manžela T.J.

  Sezóny 4
  2004 - 2007

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Reklama

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sledujte nás

Narozeniny