Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy

Postavy

 • Marty

  Marty

  Marty je laskavý Roryin spolužák z vysoké. Poprvé se seznámí, když ho Rory najde po večírku nahého ležet na chodbě. To mezi nimi odbourá bariéry a přátelí se i nadále. Mají společný vkus na filmy, jenže Marty nechce být jen kamarád, což Rory zprvu nechápe. Nakonec ho musí zklamat, když mu po několika jeho pokusech vyznat jí lásku řekne, že má ráda Logana.

  Sezóny 3
  2003 - 2006
 • Dave Rygalski

  Dave Rygalski

  Dave je lídr budoucího uskupení Hep Alien. Kapelu založil společně se Zackem a Brianem, zpívá a hraje na kytaru. Je velice pozorný a slušný, trochu žárlivý a kvůli Lane je navíc ochotný hrát si na slušného křesťana a hrát na náboženských setkáních, která pořádá paní Kimová. Té se Dave líbí a nakonec jemu a Lane dovolí, aby spolu chodili. Když ale odjede studovat na univerzitu a nemůže se věnovat kapele, s Lane se rozejde.

  Sezóny 1
  2002 - 2003
 • Janet Billings

  Janet Billings

  Janet bydlí s Rory, Paris a Tanou první rok na Yaleu. Je zapálená sportovkyně a také je dost prostořeká. Nesnáší Paris, která má neustále potřebu ji urážet, a proto jí ráda dělá naschvály. K ostatním je ale hodná a vždy ochotná pomoct.

  Sezóny 3
  2004 - 2007
 • Tana Schrick

  Tana Schrick

  Tana je velice inteligentní, ale silně asociální děvče, které bydlí na koleji s Rory, Paris a Janet. Chová se jako tichá myška, nechce být nikdy nikomu na obtíž a nerada se hádá. Nezapojuje se příliš do společenského života na vysoké škole, ostatní ji považují za neškodnou podivínku.

  Sezóny 1
  2003 - 2004
 • Rachel

  Rachel

  Rachel byla zvyklá žít ve Stars Hollow a randit s Lukem, ale to se psal rok 1995. Tehdy odešla, protože Stars Hollow bylo příliš malé město pro jejího dobrodružného ducha. Na svých cestách objevovala neznámé končiny, kde pořizovala nejrůznější fotografie. Užívala si své nebezpečné výpravy, ale teď je zpátky. A Luke je z toho zmatený, dělá jednu blbost za druhou. Než se však stihne rozhodnout a říct jí to, Rachel sama pochopí, že Luke potají miluje Lorelai. A protože vždycky chtěla pro Luka to nejlepší, odejde ze Stars Hollow, aby nebránila jeho štěstí.

  Sezóny 1
  2000 - 2001
 • Nicole Leahy

  Nicole Leahy

  Nicole je Taylorova právnička, která se kvůli jednomu případu seznámí s Lukem. Pro něj je překvapením, že se Nicole nechová jako ostatní právníci a je milá a má smysl pro humor. Začnou spolu proto chodit a nakonec se i vezmou. Vztah ale netrvá dlouho, Nicole si najde milence a i když se snaží jejich vztah zachránit, nepodaří se jí to.

  Sezóny 2
  2003 - 2004
 • Andrew

  Andrew

  Andrew je majitel knihkupectví ve Stars Hollow, který se také zapojuje do většiny městských akcí a je také členem historické skupiny, která každoročně předvádí různé pochody nebo rekonstrukce bitev v historických vojenských uniformách.

  Sezóny 7
  2000 - 2007
 • Reverend Skinner

  Reverend Skinner

  Reverend je obyvatel Stars Hollow, který ale nezasvětil svůj život striktně jen Bohu, ale patří mezi pokrokové věřící. Nepostrádá smysl pro humor, umí ocenit pěknou ženu a je velice otevřený i židovskému náboženství – na mších se ostatně střídá s rabínem.

  Sezóny 5
  2002 - 2006
 • Trubadúr Grant

  Trubadúr Grant

  Grant je odnepaměti městský trubadúr Stars Hollow. Vyhrává na ulici se svou kytarou a o svůj exkluzivní post nechce ani náhodou přijít. Někteří hudebníci o něj totiž usilují. Zajímavé také je, že Granta hraje skutečný hudebník – Grant Lee Phillips.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Tom

  Tom

  Tom je trochu morous bez smyslu pro humor, o to schopnější a šikovnější je ale dělník a stavbyvedoucí. Podílí se na opravách hotelu Nezávislost a přestavbě hotelu U Vážky, pomáhá také opravit Lorelaiin dům. Tom je dobrák, který ale víc než povídání má radši práci.

  Sezóny 6
  2000 - 2005

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny