Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy

Postavy

 • Lulu

  Lulu

  Lulu je Kirkova přítelkyně, trochu nesmělá, ale milující. Kirk ji má skutečně rád a snaží se jí co nejvíce zavděčit, Lulu ale není náročná a má Kirka ráda takového, jaký je. Ve Stars Hollow se na tamní škole podílela například na režii divadelní hry.

  Sezóny 4
  2003 - 2007
 • Sherry Tinsdale

  Sherry Tinsdale

  Bývalá Christopherova snoubenka Sherry je podnikavá žena, která chce mít v životě vše přesně nalajnované. Snaží se zalíbit Rory, její chování je ale občas trochu falešné. Vztah s Christopherem chce ukončit, dokud nezjistí, že je těhotná. Porodí mu dceru Gigi, kterou mu nakonec ale nechá na krku, protože se rozhodne odjet za prací a budovat si kariéru.

  Sezóny 1
  2002 - 2003
 • Hanlin Charleston

  Hanlin Charleston

  Hanlin Charleston je přísný, příkrý ale spravedlivý ředitel Chiltonu, soukromé výběrové školy pro nejnadanější nebo nejbohatší žáky. Zprvu má problém s Rory, nakonec v ní ale spatří jednu z nejnadanějších studentek, které znal. Nedělá ale mezi žáky žádné rozdíly a ke všem přistupuje stejně.

  Sezóny 5
  2000 - 2007
 • Francie Jarvis

  Francie Jarvis

  Povaha Francie se dá shrnout ve dvou slovech: vypočítavá mrcha. Je o rok starší spolužačkou Rory a Paris na Chiltonu, angažuje se ve studentské radě a nesnáší se s Paris. Děvčatům vyhlásí dívčí válku a používá při ní nejpodlejší zbraně, aby zničila Roryino a Parisino křehké přátelství.

  Sezóny 2
  2001 - 2003
 • Kyon

  Kyon

  Když se Lane odstěhuje z domu, ubytuje paní Kimová zahraniční korejskou studentku a sestřenici její dcery Kyon. Dívka je velice slušně vychovaná a věří všemu, co jí paní Kimová řekne. Lane ji nejdříve nemá ráda, ale nakonec se jí zželí a vysvětlí ji, že se například může dívat na televizi nebo se líčit. Kyon se brzy stane svým chováním „druhou Lane“ a zalíbí se jí člen Laneiny kapely Brian.

  Sezóny 3
  2004 - 2006
 • Alex Lesman

  Alex Lesman

  Alex je skoro ideální chlap pro Lorelai – vlastní kavárnu a s kamarádem jich chce otevřít celý řetězec. Seznámí se spolu na jedné pracovní akci a začnou spolu krátce chodit. Lorelai ho má ráda, a tak kvůli němu například předstírá, že ráda rybaří. Nakonec spolu ale nezůstanou, což v seriálu nikdy není pořádně objasněno.

  Sezóny 1
  2003 - 2003

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny