Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy - Gilmorovi

Postavy - Gilmorovi

Gilmorovi

 • Lorelai Gilmore

  Lorelai Gilmore

  Lorelai Gilmorová je svobodná matka, která vychovává dceru Rory podle svých nekonvenčních pravidel. Často se ráda nechává unášet fantazií a při konverzaci střílí jednu hlášku za druhou. Svoji filmovou vášeň dokáže překonat snad jenom fanatickou závislostí na extra silné kávě. A ačkoliv její chování se může občas zdát lehkovážné až nezodpovědné, pravda je kolikrát docela jinde. Lorelai je velice vstřícná a chápavá žena, jež je schopná obětovat cokoliv, aby učinila své blízké šťastnými. A to platí dvojnásob u Rory, na které jí záleží víc než na sobě samé.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Rory Gilmore

  Rory Gilmore

  Rory Gilmorová je hodná dívka a velice nadaná studentka. Ve Stars Hollow žije s milující mámou Lorelai, která se k ní ale nechová jako tuctový rodič. Občas to spíš vypadá, že Rory vychovává ji. Kolikrát musí Lorelai brzdit, aby nevyvedla nějakou hloupost. Avšak ve svém jádru jsou si obě převelice podobné. Rory ujíždí na úplně stejných věcech jako její máma. Zbožňuje filmovou klasiku, ráda do své mluvy vplétá nejrůznější hlášky, a taky často podlehne pokušení a dá si chutná ale nezdravá jídla + k tomu ještě hektolitry silné kávy. Ale jakmile se dostane do přítomnosti milých kluků, rázem neví, jak se má chovat. V jejich blízkosti si není jistá sama sebou, a možná právě proto působí tak rozkošně.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Emily Gilmore

  Emily Gilmore

  Emily Gilmorová je manželka Richarda Gilmora a matka Lorelai, žena vytříbených způsobů a mravů. Velice si potrpí na komfort a úroveň všeho, co ji obklopuje. Má určitý cit pro detail a je proslulá díky svým přísným požadavkům na lidi, které jí poskytují určité služby. Nesnese vzdor a jakékoliv pohrdání, což dosti pravděpodobně sehrálo svoji roli, když Lorelai nechtěla žít podle pravidel rodiny Gilmorů. A když vyšlo najevo ještě ono nečekané těhotenství, tak to bylo pro Emily něco, co nedokázala jen tak rozdýchat.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Richard Gilmore

  Richard Gilmore

  Richard Gilmore je ženatý s Emily Gilmorovou a má s ní dceru Lorelai. Důsledně dodržuje tradiční život vyšší společnosti se všemi jejími pravidly. Často se chová jako staromódní manžel, který si s chutí libuje v doutnících, golfu a kvalitní brandy. Ale přesto, že je to vytříbený požitkář, dokáže být natolik pracovitý, až to zavání workoholismem. Ovšem narozdíl od své ženy Emily si dokáže v určitých situacích zachovat nadhled. Pravda, Lorelai ho svým útěkem z domu zklamala, ale on jí to dokázal odpustit daleko snáz než její matka, protože chová k Lorelai hlubokou náklonnost a obdiv.

  Sezóny 7
  2000 - 2007
 • Lorelai 'Trix' Gilmore

  Lorelai 'Trix' Gilmore

  Lorelai Gilmorová I. je matkou Richarda Gilmora, který jí s oblibou přezdívá Trix. Se svým synem má velice harmonický vztah, což ne tak docela platí o ostatních členech Gilmorovic klanu. Její vnučka Lorelai s ní vychází poměrně dobře, jelikož ji Trix velice obdivuje za to, jak se dokázala sama vypracovat. V pravnučce Rory vidí zas veliký potenciál a má ji ráda skoro stejně jako svého syna. No a Emily… vidí jako Emily. Nebo spíš jako vetřelce, který je hoden leda tak sarkastických komentářů – v tom lepším případě! Lorelai I. občas přiletí na návštěvu, ale moc často to nebývá, protože cestování vyloženě nesnáší. Ve svém pokročilém věku raději pobývá v Londýně.

  Sezóny 3
  2000 - 2004

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny