Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy - Hep Alien

Postavy - Hep Alien

Hep Alien

 • Lane Kim

  Lane Kim

  Lane Kimová je (hned vedle Lorelai) nejlepší kamarádka Rory. Jejich přátelství začalo v mateřské školce, když Lane nabídla Rory pastelky, a od té doby jsou jako nerozlučná dvojka. Avšak Lane na rozdíl od Rory musí doma čelit nemalým překážkám, jelikož její máma, paní Kimová, neschvaluje mnohé světské radosti. Lane proto podniká různé tajné výlety a rebeluje proti domácímu řádu, jak to jenom jde. Občas zajde na nějaký ten rockový koncert, dopřeje si nezdravé jídlo a nebo jenom tak z vlastního hecu si obarví vlasy. Neboť jak je známo, zakázané ovoce chutná vždy nejlépe.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Zack Van Gerbig

  Zack Van Gerbig

  Zack je člen kapely, ve které Lane hraje na bicí. Na svou kytaru balí řadu holek a není příliš zodpovědný, usadí se však, když zjistí, že se líbí Lane. A ona se líbí jemu. Začnou spolu chodit, s dalším členem kapely Brianem se k sobě nastěhují a nakonec se Lane a Zack vezmou a mají spolu děti.

  Sezóny 6
  2002 - 2016
 • Brian Fuller

  Brian Fuller

  Brian je člen kapely Zacka a Lane, ve které hraje společně s Gilem. Má rád hry, komiksy a je tak trochu geek a občas maličko natvrdlý. V srdci je ale velice milý a hodný kluk, který své přátele vždy podpoří.

  Sezóny 5
  2002 - 2007
 • Gil

  Gil

  Gil je kytarista kapely Hep Alien a provozovatel bistra. Má svou vlastní rodinu, v kapele Hep Alien si ale vždy skvěle odpočine a jezdí za ní do Stars Hollow. Členové kapely ho nejprve nechtějí mezi sebe přijmout, protože je na ně příliš starý, nakonec ale do souboru skvěle zapadne a kapely se za nic na světě nechce vzdát.

  Sezóny 5
  2003 - 2007
 • Dave Rygalski

  Dave Rygalski

  Dave je lídr budoucího uskupení Hep Alien. Kapelu založil společně se Zackem a Brianem, zpívá a hraje na kytaru. Je velice pozorný a slušný, trochu žárlivý a kvůli Lane je navíc ochotný hrát si na slušného křesťana a hrát na náboženských setkáních, která pořádá paní Kimová. Té se Dave líbí a nakonec jemu a Lane dovolí, aby spolu chodili. Když ale odjede studovat na univerzitu a nemůže se věnovat kapele, s Lane se rozejde.

  Sezóny 1
  2002 - 2003

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny