Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy - Chilton

Postavy - Chilton

Chilton

 • Paris Geller

  Paris Geller

  Paris Gellerová umí být vždy a za všech okolností brutálně upřímná. Nebojí se vyvolávat nepříjemné konverzace, jelikož bravurně zvládá umění argumentace. Je jednou z nejchytřejších studentek na Chiltonu a nejspíš také na Yaleu. A není tudíž divu, že se svojí cílevědomostí sklízí tolik úspěchů. Ať se to již týká pozice šéfredaktora ve školních novinách Franklin, nebo čestné funkce prezidentky studentské rady. Vzdělání a vysoké ambice jsou pro ni absolutní prioritou.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Max Medina

  Max Medina

  Max Medina vyučuje na Chiltonu anglickou literaturu. Rory se stane jeho studentkou a hned ze začátku od něj dostane velice špatnou známku. A ke vší smůle propásne i důležitý test o Shakespearovi. Pan Medina jí však dá druhou šanci, aby mohla dohnat zmeškané zkoušky. Svým dílem k tomu přispěje i Lorelai, která stropí humbuk u ředitele, pana Charlestona. A právě její nezkrotný temperament Maxe okouzlí natolik, že ji pozve na schůzku. Jeho city jsou Lorelai (po menších peripetiích) opětovány, ale jak čas později ukáže, tak ne dostatečně.

  Sezóny 3
  2000 - 2003
 • Louise Grant

  Louise Grant

  Louise Grantová je studentka Chiltonu a kamarádka Paris Gellerové. Zdá se být velmi bystrá, jelikož přesně ví, o čem život je. Umí se ale taky chovat mazaně, občas nevyzpytatelně a chladně. Ráda flirtuje s různými kluky a přitom se vůbec nestará o jejich city. V porovnání s Madeline, její parťačkou ve zločinu, vypadá jako ta větší mrcha.

  Sezóny 4
  2000 - 2004
 • Tristan Dugray

  Tristan Dugray

  Tristan Dugray studuje na Chiltonu spolu s Rory a Paris. Neúspěšně se snaží Rory uhnat a neustále ji oslovuje jako Mary (narážka na Pannu Marii). Nejspíš ho přitahuje její nevinný vzhled. On však stále tvrdí, jak moc jí miluje. Víc než láska z něj ale čiší dotěrnost a umanutost nedozrálého kluka. Ta se taky projeví na večírku, kde Tristanovi z žárlivosti rupnou nervy a popere se s Deanem kvůli Rory. Ani potomhle incidentu to ale zcela nevzdává a stále o ni usiluje. Že by za tím nebyl chtíč, ale platonická láska?

  Sezóny 2
  2000 - 2001
 • Madeline Lynn

  Madeline Lynn

  Madeline Lynnová je studentka Chiltonu a kamarádka Paris Gellerové. Spolu s Louise Grantovou pomáhá Paris zastrašovat Rory. Zpočátku má k ní nepřátelský postoj, ale jak Rory postupem času poznává, tak se nepřátelství pomalu ale jistě vytrácí. Její nejlepší kamarádkou ale nadále zůstává Louise Grantová, se kterou tráví volný čas i mimo školu.

  Sezóny 4
  2000 - 2004
 • Hanlin Charleston

  Hanlin Charleston

  Hanlin Charleston je přísný, příkrý ale spravedlivý ředitel Chiltonu, soukromé výběrové školy pro nejnadanější nebo nejbohatší žáky. Zprvu má problém s Rory, nakonec v ní ale spatří jednu z nejnadanějších studentek, které znal. Nedělá ale mezi žáky žádné rozdíly a ke všem přistupuje stejně.

  Sezóny 5
  2000 - 2007
 • Francie Jarvis

  Francie Jarvis

  Povaha Francie se dá shrnout ve dvou slovech: vypočítavá mrcha. Je o rok starší spolužačkou Rory a Paris na Chiltonu, angažuje se ve studentské radě a nesnáší se s Paris. Děvčatům vyhlásí dívčí válku a používá při ní nejpodlejší zbraně, aby zničila Roryino a Parisino křehké přátelství.

  Sezóny 2
  2001 - 2003

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny