Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Dean Forester

Dean Forester

Dean Forester

Dean Forester je první kluk všemi milované Rory. Jeho vytrvalost, milá povaha a romantická duše z něj činí dokonalého přítele. Jako nováček ve Stars Hollow se teprve rozkoukává. Kromě školy se však snaží být užitečný a prospěšný. Proto si najde brigádu v Taylorově obchodě, kde doplňuje zboží a mimo to “ve třetí uličce, u sprejů na mravence“ obdaruje Rory svojí přízní a láskou. Ano, snad jenom ta nedočkavost by mohla být jeho jedinou negativní vlastností.

Sezóny 6
2000 - 2016


První série

Dean se s Rory seznámí hned první den, kdy se s rodinou přistěhuje do Stars Hollow. Na Rory ho nejvíce zaujme, jak soustředěně umí číst. Od té doby se jí snaží potkávat, aby ji mohl lépe poznat. Rory je však příliš zaskočená nenadálým zájmem, než aby s ním mohla navázat smysluplnou konverzaci. V jednu chvíli to vypadá, že to Dean vzdá a nechá ji být, ale naštěstí se vše v lepší obrátí. Rory jeho snahu začne oceňovat a odměnou za to se jí stane první polibek.


Dean navštíví bláznivý dům Gilmorů, právě když se koná filmový večer. Lorelai se k němu snaží chovat přátelsky, ale v jádru jí pořád nahlodává nedůvěra a podezřívavost, což Dean taky vycítí. Nic si z toho ale nedělá, jelikož věří, že jeho city jsou vůči Rory upřímné a ryzí. Což ostatně dokáže, když přemůže svoji nechuť a vyrazí s Rory na slavnostní ples, jen aby jí udělal radost. Zpočátku to vypadá na pohodový večer, ale vše se zvrtne ve chvíli, kdy se do Deana začne navážet Tristan. Dean však rychle odhalí jeho záměrné provokace a raději s Rory odejde dřív, než by se strhla pořádná mela.

Spolu pak prožijí ještě mnohé krásné chvíle. A jelikož Dean Rory skutečně miluje, uspořádá pro ni oslavu jejich tříměsíčního výročí. Pozve svoji dívku na večeři a pak jí odhalí další dárek. Všechno se zdá idylické až do chvíle, kdy Dean vyzná Rory svoji lásku. Nedočká se odpovědi a to ho zraní natolik, že se s Rory rozejde. Obyvatelé Stars Hollow si to ale vyloží po svém a Deanovi připraví ne jednu pernou chvilku. A jak čas plyne, Dean na Rory stále naráží, ať již přímo nebo prostřednictvím různých náhod. A tak jednou seberu odvahu a přijede za ní, aby vše dal zase do pořádku, a přitom získá víc, než by mohl zpočátku očekávat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Můj oblíbenec to nebyl, ale tak. Jako první Roryn přítel nebyl zas tak špatný. Jess je Jess, proti Dean mi nevadil. Logan mě sr-l mnohem víc.

22.11.2016 | 20:04:06
Cinkitoo

Skvělý první přítel, ano. Jenomže Rory už není 16 let. Nashledanou, děkujeme.

20.11.2016 | 21:49:23
Lenitka

Nudný

16.11.2016 | 11:24:22
makishek

ugh (n)

webmaster
30.10.2016 | 16:40:30
EmmaSparks

Ne, víc k tomu nemám co říct

30.10.2016 | 13:13:49
Jupijow

Otravný, ufňukaný,

22.10.2016 | 11:42:22

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny