Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Luke Danes

Luke Danes

Luke Danes

Luke Danes pobývá ve Stars Hollow celý svůj život. Jeho táta dříve vlastnil železářství, ale to Luke po jeho smrti přestavěl v restauraci. Svému podniku rozumí a rád se věnuje hostům. Kromě kávy a snídaně občas přihodí navíc nějakou tu cynickou hlášku. A když se mu něco nelíbí, nebojí se to dát najevo, i když proti němu stojí většina obyvatel Stars Hollow. Bytostně nesnáší slavnosti a městské akce, které mu vnucuje dotěrný Taylor Doose. Ale přesto, že se kolikrát tváří jako neústupný tvrďák, uvnitř je hodný a velice laskavý, což především dokazují jeho činy nežli pouhá slova.

Sezóny 8
2000 - 2016


První série

Lukův život poklidně plyne. Hosté do jeho restaurace přicházejí a někteří s ním sdílejí své životy. Mezi takové jednoznačně patří Gilmorovic děvčata, která k němu chodí každý den. Obzvláště Lorelai si bez Luka a jeho kávy neumí den ani představit. Sama ale nemá tušení, že Luke k ní chová víc než jen přátelství. Trochu s tím zápolí a bojí se to přiznat. Jistý si je pouze tím, že je mu s Lorelai příjemně. A za každých okolností se jí snaží být nápomocný, jak to jenom jde. Pomáhá jí s charitou, s hledáním ztraceného kuřete, a nebo s různými peripetiemi, které přináší Roryino dospívání.

Ovšem když se do Lukova života nečekaně vrátí jeho první láska Rachel, tak to vzbudí nemalou pozornost. Luke je z toho celý vykolejený a neví, co si má počít. Má Rachel i po tak dlouhé době rád, ale zároveň ji dost dobře zná a ví, že nikde dlouho nevydrží. Jeho pochyby rozptýlí až Lorelai, která do Luka tak dlouho hučí, až ho nakonec přesvědčí a on dá Rachel ještě jednu šanci. Chvíli to vypadá nadějně a jejich vztahu se daří, leč ve skutečnosti to tak slavné není. Luke začne před svojí přítelkyní utíkat a schovávat sejako malý kluk, protože podvědomě cítí, že to není to pravé. Ale onen rozhodný krok učiní až Rachel, když se rozhodne odjet ze Stars Hollow a tentokrát navždy. Než však Luka opustí nadobro, dá mu jednu radu, protože si přeje, aby byl v životě šťastný.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
makishek

<3 (y)

webmaster
30.10.2016 | 16:37:49
EmmaSparks

Bez něj by to nebylo ono :)

30.10.2016 | 9:58:25
Jupijow

Nejlepší chlap z Gilmorek, bez debat. Nebýt te trapnosti s April, tak přesně takhle vypadá, když muž miluje ženu.

22.10.2016 | 11:33:18

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny