Zdroj: CW, The WB, Netflix
Před malou chvílí jsme pro vás dokončili české titulky k poslední epizodě pokračování Gilmorových děvčat. Najdete je ke stažení v profilu epizody, kterou nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit, stejně jako celý seriál. Děkujeme za trpělivost. Příjemnou zábavu vám přeje @iHyi.
Zdroj: CW, The WB, Netflix
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2000 | Ukončeno
8 sezón
| CW, The WB, Netflix
| 42 minut
Netflix
| Disney Plus
| Amazon Prime Video
| Oneplay
Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.
Obsazení:Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),
(více)
Diskuze /33
luckily
Díky…:)
Laika
Díky, jste šikulky! :)
Kremator
Super výkon,díky moc.
JoeHahn
Díky! :)
Zmiaz
Jste nejlepsi!!! Diky moc :)
Kíka13
Děkuju, děkuju, děkuju :) Jste prostě skvělí!!! :)
Berkisek
Děkujeme moc za titulky. Jste úžasní :)
asinka
díky moc! :)
RedMuse
Díky!
MarKy95
Super, děkujeme moc !!!!! :-)
Slavka
děkujeme :)
verisek2910
Děkuji těším se na další díly :-) snad brzy
orchidejka
Dakujem velmi pekne za titulky a tesim sa na dalsie. Inak mne sa asi viac paci tato linka po x-rokoch ked su zrelsie a chyba mi tam strasne richard a suki
tribina
také moc děkuji!
Luxik
Díky moc..:) Jste nejlepší..:) :)
helis15
jste super, skvělá práce :-)
Sasamol
Ďakujeeem :)
Dáší21
Moc děkuju :)
orange4u
dalsie titulky sa nam nejako zasekli hm? kedy sa na ne mozeme tesit?
#20 iHyiiHyi čestný člen redakce
#19 orange4u: Budou v neděli večer, kvůli práci se k nim dřív nedostanu, víc dovolené už jsem si vzít nemohl. ;-)
DaruRoi
Moc děkuji za předešlé troje titulky. A zeptám se, kdy můžeme očekávat ty poslední? Jenom tak plus mínus?
iHyi čestný člen redakce
Bude to o víkendu, v práci jsem zavalenej, nemám volno jak kus minulýho týdne, takže proto to trvá déle.
DaruRoi
Jasny, to samozrejme chapu. Dekuji.
tomasmachalekkkk
Pomalu slabší díl než prvotního dílu Předposlední díl hodně slabý Ale musím poděkovat za titulky které pro nás děláte Doufám že to poslední díl nějak uzavřou S dalším pokračováním už nepočítám Obnovovat seriál byla velká chyba
Hortenzie
Musím řici, že na Gilmory jsem se velice těšila. Trailer a vše kolem mi připadlo skvělé. Ale po shlédnutí dvou dílu… no už to není ono.. po několika tydnech jsem si vzpomněla, že jsem vlastně ani neviděla poslední dva díly.. vím poslední 4 slovo a nevim. konec se mi nelibí mnohem lepši zakončení bylo v 7 serii Rory je najednou kočovník – ikdyž před tím měla vše vždy naplánované a najednou ji nevadi ze nam kde bydlet, nema praci a v podstatě je neuspěšna… Trapené rozhodohodovani Lor jesli ma s Lukem byt nebo ne . a jeslti je dobre ze jsou spolu. to jsem si myslela ze by po tolika letech mohla byt vyresene (hodilo se to tak na 20ku možna na 30ku ale ne skoro na 50letou zenskou) Chvile bylo videt ze holky uz nestihaji tempu jako v serialu. Snad jedina Paris byla porad Paris. :) Musim rict podivala jsem se jednou a uz to asi nezopakuji. bohuzel, gilmorky byla moje srdovka. ale pokracovani uz ne. :-( a to me velice mrzi.
sarkaholubova
Kdy se dočkáme titulek na poslední díl? Nějak se nám to zaseklo..
Lor
Mamka už taky čeká :) Musím říct, že mezi jednotlivými díly jsem čekat nevydržela, ty ala cliffhangery na konci mě vždycky donutily pustit další a další díly, čili jsem byla donucela si udělat Gilmore maraton.. do pěti do rána ^^ worth it
Foxie0
veľká vďaka za posledné titulky :)…všetko dobré do nového roku :)
Sasamol
Dakujeeeeem
Ptolemai
Díky mooooc! :D Teď už jen počkat do příštího víkendu až bude čas to zkouknout :D
DaruRoi
Diky za titulky!
fdafa
Nevíte jestli bude i český dabing někdy?
Alcaac
Nevíte jestli bude i český dabing někdy?