Zdroj: CW, The WB, Netflix
Sedm minut vám stačí, abyste si připomněli, co hlavního se událo v sedmi řadách Gilmorových děvčat. Co série, to šedesát vteřin. Netflix zveřejnil sérii rekapitulujících videí a všechna jsme pro vás přeložili. Zvládnete je dokoukat i bez hrnku kávy.
Zdroj: CW, The WB, Netflix
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2000 | Ukončeno
8 sezón
| CW, The WB, Netflix
| 42 minut
Netflix
| Disney Plus
| Amazon Prime Video
| Oneplay
Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.
Obsazení:Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),
(více)
Diskuze /12
CrazyBubu
Super, už se těším :-)
LeniTheMonster
Já už měsíc koukám od první série. Myslím, že to budu mít tak akorát :D
M.Heaven
Jelikož jsem na Gilmorky začala (bez povědomí o nadcházejícím pokračování) koukat někdy v létě, tak mi to vyjde akorát. :) Jsem v půlce sedmé série.
Lucianna4
Díky! Těšíííííím!!!!
februarystern
už je 25. listopad? A v kolik hodin to všechno vypukne?
#8 iHyibarahir čestný člen redakce
Já už to viděl tolikrát, že si všechno pamatuju. :D
#8 iHyiBtw. je nějaká šance na pokračování, pokud bude úspěch?
Hortenzie
Já jen doufám, že dabovat budou stejný lidi… Rory si bez Kláry Jandové nedovedu představit :-)
iHyi čestný člen redakce
#6 barahir: Šance asi je, ale otázka, jestli to chceme. :-)
#5 februarystern: Vypukne to hned v pátek ráno, první díly na Netflixu budou cca v devět, v deset hodin.
eva.kosak
zimomriavky..veľmi sa teším..dúfam,že si už niekto vyhradil čas na titulky..lebo to čakanie bude kruté
#10 iHyiiHyi čestný člen redakce
#9 eva.kosak: Ano, vyhradil. :-)
Pastelka
Konečně jsem si pustila opakovačku, zrychlenou.. A myslím, že mi stačila, protože jsem Gilmorky sjížděla někdy na jaře. Konečně jsem se dostala k tomuto legendárnímu seriálu :-D až to byla trochu ostuda, ale teď se moc těším..
Saabi90
Já se tak těším… Jsem strašně moc za tým Jess… ale nějak se začínám bát, že to asi nedopadne…