Glee Heroin, morfin, kodein, šampaňské. To zavinilo smrt hvězdy seriálu Glee

Heroin, morfin, kodein, šampaňské. To zavinilo smrt hvězdy seriálu Glee

Heroin, morfin, kodein, šampaňské. To zavinilo smrt hvězdy seriálu Glee

Když byl 13. července ve vancouverském hotelu The Fairmont Pacific Rim nalezen kanadský herec Cory Monteith, známý především z muzikálového televizního seriálu Glee, nalezen mrtev, média spekulovala, že za jeho úmrtím stála drogová závislost. To se nyní potvrdilo.


0 0
4.10.2013

Podle informací webu The Hollywood Reporter koroner potvrdil, že bezprostřední příčinou smrti Coryho Monteitha byla „nitrožilní intoxikace heroinem spojená s užitím alkoholu“. Herci bylo pouhých 31 let.

V hotelovém pokoji, ze kterého se měl v den svého nalezení personálem Monteith odstěhovat, nalezli vyšetřovatelé typické narkomanské „nádobíčko“, tedy lžičku se zbytky heroinu a injekční stříkačku. Opodál stály dvě prázdné láhve od šampaňského.


Více se dočtete na kultura.idnes.cz.

Diskuze /1

Dadlaaa

Je to fakt smutný, první fakt, že umřel na moje narozeniny :( a ten druhý, že si namíchal ten smrtící koktejl, musel na tom být mnohem hůř než jsem si doposud myslela :( Coryho smrt mě opravdu zasáhla :(

6.10.2013 | 11:58:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři