Glee Jak to bude s Blainem a Kurtem?

Jak to bude s Blainem a Kurtem?

Jak to bude s Blainem a Kurtem?

Na světlo světa pronikly první informace týkající se vztahu Blaina Andersona a Kurta Hummela. Poté, co se Blaine odstěhoval zpět do společného bytu, nastává období hádek. Kurt se rozhodne zrušit zasnoubení, protože má pocit, že jsou na to příliš mladí. Blaina tato skutečnost rozruší natolik, že je vyhozen ze studia na NYADě. Vrací se zpět do Westerville, stěhuje se ke svým rodičům. Zde se rozhodne přijmout práci vedoucího Slavíků. Po několika měsících Kurtovi dochází, jakou udělal chybu, vrací se, aby získal zpět svou lásku. Je již však příliš pozdě. Blaine a Dave Karofsky spolu randí, dokonce mají pro sebe vymyšlené i zvířecí přezdívky: Yogi Bear a Boo Boo. Co říkáte na tuto novinu?

1 1
31.8.2014

Diskuze /14

Luuuu

To jako vážně? .. Takhle nám to chtějí scénáristé ukončit?

webmaster
31.8.2014 | 20:10:16
radda3

to jako fakt? Ne!!! Proč?? To nemůže být pravda! Tak teď se na to už tuplem nebudu dívat. Jestli toto udělají, tak si můžou gratulovat, přišli o dalšího fanouška…

31.8.2014 | 20:38:10
Mirischka

Teď se vážně opravdu těším na blízký začátek natáčení. Aspoň se potvrdí, jestli holka, která tyhle „zaručené“ spoilery už tak týden vypouští, má pravdu. Buď si naprosto vymýšlí ( prozradila snad celý premiérový díl 6. série) nebo se scénáristé opravdu zbláznili.

#7 ClaireZ
webmaster
31.8.2014 | 20:39:10
jose8

Budťe v klidu, je to jen aby byla nějaká zápletka. Určitě nakonec budou spolu.

#5 Unspokerka
31.8.2014 | 20:42:24
Unspokerka

#4 jose8: Také si myslím, že nakonec budou spolu… Už zase… :)

31.8.2014 | 21:18:07
Nubi Harley

what the fuck? :D Dúfam, že sa to na dobré obráti. Veď táto dvojica je vlastne jediný dôvod, prečo som dopozerala posledné dve série…

31.8.2014 | 21:50:12
ClaireZ

#3 Mirischka: :D pouze překládám, a ano, v tom, že jsou to všechno jen nejasné spoilery máte čistou pravdu

webmaster
31.8.2014 | 22:00:22
nerrti

že to opět bude dobrá kravina. :D

31.8.2014 | 23:40:44
IngloriousBastard

Keďže ide o dve vymyslené postavy nereálneho seriálu, tak mi je to celkom jedno :D Ale v rámci seriálu teda dobre – ako teplý musím povedať, že títo dvaja sa k sebe až tak velmi nehodia. Keď, tak skôr povahovo ako fyzicky, Kurt by v reale chodil s niekym maskulinnejším – nie že by Blain nebol :) . Takže spolu budu len pokiaľ sa budu naozaj naozaj ľubiť – ale osobne by som na Kurtovom mieste bral s rezervou chalana, ktorý ho podvedie a požiada o ruku (alebo opačne, teraz si napamatam :D ) , celkom nestály je, a etše keď si vezmeme jeho psychologické halušky s jeho Bratom a všetko to … Kurt je celkom citlivý chalan, zomrela mu mama, otec mal rakovinu, bol šikanovany… to všetko ho síce urobilo priebojnym a silnym , ale bazálna citlivosť v človeku ostane… no ale … STRASNE MAM RAD postavu Krakofskeho – hned od začiatku bola vynikajuco napisana, mala skveleho predstaviteľa , tak som veľmi zvedavý ako sa „vyvinula“ za ten čas čo nebola na obraze .

1.9.2014 | 7:31:29
martan

toto je strašný bullshit podle mě :D

1.9.2014 | 14:31:43
Mival

Tak jestli je tohle pravda, tak už tomuto seriálu – jdoucímu strmě ke dnu – nevěnuji ani vteřinu svého vzácného volného času!!!!! Oni jsou vážně v koncích.. :(

2.9.2014 | 22:30:49
kakin

nahodou, kdyby se Karofsky vratil, tak by mi to vubec nevadilo…byl jeden z mych oblibenych…vlastne celkove moji oblibenci uz v serialu temer nejsou

8.9.2014 | 21:43:38
gleek.žanda

Glee začíná být čím dál větší kravina, podle mě to zcénáristé podělali už jen tím, že se druhá polovina páté série soustředila převážně na tu ču*** Rachel. Jestli chtějí přijít o další fanoušky seriálu fajn, toto je další dobrý způsob jak vykopat ještě hlubší hrob pro tento kdysi dávno tak skvělý seriál. Jediná útěcha je, že se děj vrací zpět na McKinley High, kde to aspoň za něco stálo, což se o NY opravdu říct nedá.

19.9.2014 | 12:28:00
Laivinë007

Musím říct, že se celá dějová rovina vztahu Blaina a Kurta konečně někam pohne, a možná dají pokoj a skončí úplně. Oni jsou si tak neskutečně podobní, že nechápu jak to můžou ti herci vydržet hrát. Karofskyho návrat neskutečně oživí alespoň o trošku upadající seriál, protože děj kolem Rachel to tam nemůže táhnout sám. Ale i přes to „upadání“ se těšim na novou sérii, už jen kvůli těm písničkám:)

25.9.2014 | 19:23:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři