Zdroj: FOX
Jelikož se pomalu ale jistě blíží konec našeho oblíbeného hudebního seriálu Glee, připravili si pro nás tvůrci krátké shrnující video. Zaměřili se v něm na nespočetné množství párů v historii seriálu a vybrali pět nejlepších polibků.
Souhlasíte i vy s tímto výběrem? Kdo je váš zcela nejoblíbenější pár za celou dobu vysílání? Podělte se s námi v diskuzi.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /14
Mival
Bez dlouhého rozmýšlení: Klaine, Klaine, Klaine! Jejich polibek mě dostal už tehdy a nic se na tom nemění ani nyní!
#2 Petra 91000 #3 Dannie007Petra 91000
#1 Mival: Jop, máš pravdu Klaine, klaine klaine
#3 Dannie007Dannie007
#1 Mival:
#2 Petra 91000: Naprostý souhlas, ten polibek je jediný, který se mi vryl do paměti. Na ostatní jsem vzpomínala celkem dlouho :D
Broodie
¨Klaine! <3 souhlasím stopro :D
Ojika
Jsem vážně jediný člověk, který nesouhlasí? :D Za mě je to Brittany a Santana.. jednoznačně. :)
#6 Kathryn88Kathryn88
#5 Ojika: Nejsi jediná :D za mě taky Brittany a Santana
Stolid
Možná se mi nevryl do paměti jako ostatní polibky, ale u mě je to jednoznačně Finn a Rachel. Jedno osoba úžasnější než druhá!
#8 TerezVTerezV
#7 Stolid: u mě je to taky Finn a Rachel , ale ono tohle není moc soutěž polibku, ale soutěž toho kdo má radši jaký pár..
SaDiablo
Klaine. :-)
bibinka007
Of course – Finn a Rachel!!
jajush
Jedině Finchel! <3
MollyGrim
Pro mě je to polibek Finna a Rachel ale ne tento, ale ten, který si dali na pódiu při zpívání písničky.
Santana92
Za mě je to Santana a Brittany, ačkoliv souhlasím s tím, že u Finchel páru, byl nejlepší ten na pódiu při zpívání soutěžní písničky.
149ka
Za mě je to Emma a Will. Miluju scénu z dílu 1×13 Sectionals, kde za ní běží a do toho zpívaj ‚My life would such without you‘