Zdroj: FOX
Pomalu ale jistě se blížíme k polovině závěrečné série hudebního seriálu Glee. O čem budou dvě nejnovější epizody s názvem „Transitioning“ a „A Wedding“ vám prozradí následující promo fotografie.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /10
Zrnko
Ježišmarjá, Brittaně to neskutečně sluší! Strašnej těšing! ♥
papaya
Jeéé jsem zvědavá na PANA Beasta :-)
#4 Anne397Ojika
Už teď si myslím, že to bude nejlepší díl… Tak jsem zvědavá. :)
Anne397
#2 papaya: já taky :)
Lukii95
Svatba bude nejlepší díl! :D Těším se!
Zuzu0313
ta žena v červenom čo spieva s Mr. Schue nie je to nahodou Unique? lebo na Merceses sa mi to nepodoba. :)
#7 mmytommyto
#6 Zuzu0313: Ano, je :)
SaDiablo
Proboha, ne. Wade. Pálej mě oči a nemůžu dýchat. Sugar Motta dobrý, Emma taky, ale Newella aka Wadea aka Unique aka Nejotravnější postavu v hysterii Glee nemůžu cejtit už od Glee Projectu, tak snad tam bude na jeden song a čau…
Mirischka
Transitioning vypadá na dobrou epizodu. A Santana a Brit vypadají jako nevěsty krásně. SPOILER! Jen je škoda, že promo tým neukázal i pánskou část svatby.
jajush
Rachel to jako družičce opravdu sluší :-)