Glee Šesté série se dočkáme na jaře 2015

Šesté série se dočkáme na jaře 2015

Šesté série se dočkáme na jaře 2015

Následující zprávou nejspíše nepotěšíme ty jedince, kterým oblíbený hudební seriál Glee schází již nyní. Na šestou řadu si totiž budeme muset počkat až do jara roku 2015. Napodobí tak první řadu, jež rovněž odstartovala v první polovině roku. A co ještě vám můžeme prozradit o poslední řadě?


1 0
26.6.2014

Jak už bylo řečeno, šestá řada neodstartuje dříve než v roce 2015. Čeká nás tedy jedna velká pauza, jakmile však seriál odstartuje, budou již všechny epizody odvysílány bez jediné přestávky. Co se týká samotného počtu epizod, je velmi pravděpodobné, že série bude čítat jen pouhých 13 dílů.

Do jara příštího roku zbývá ještě spoustu času, tedy velké množství prostoru pro tvůrce seriálu Ryana Murphyho, aby vytvořil originální konec příběhu.


SPOILERY:

Na zahraničních serverech padlo slovo časový posun. Nyní vyvstává otázka, jak velký (a jestli vůbec nějaký) časový posun nás čeká. Začne šestá série po prázdninách jako většina ostatních nebo se přesuneme ještě více do budoucnosti našich oblíbených postav?

Co o šesté řadě prozradil samotný Ryan Murphy: „Moje vize o šesté řadě je velmi jasná, a to že máme, nebo budeme mít, shromážděny všechny původní členy a učitele, a též každého, kdo se chce vrátit zpět. Uvítáme zpět každého, kdo chce být součástí show.“

Konec byl jasný ještě před smrtí Coryho Monteitha. „Řekl jsem to už předtím, a bylo to ještě před Coryho smrtí,“ prozradil Ryan Murphy. „Pro mě byl jediný možný závěr seriálu. Šťastný konec pro Rachel a Finna a zároveň naplnění jejich snů. To, že to takto nemůže být, je velkou bolestí pro naše srdce. Museli jsme se zastavit a zamyslet: Co uděláme s Rachel?“

Dále Murphy dodává: „Máme finální myšlenku, na které pracujeme. Myslím, že je to velmi silný a dojemný nápad. Hlavními herci této scény budou Rachel Berry a pan Schuster. Navrátí se k začátkům, ke kořenům, k tomu jak se cítili, když byli mladší a idyličtí. Finální scéna by měla být reflexí a oslavou toho, jak daleko postavy došly.“

Na Rachel možná čeká nová láska.

„Chci se soustředit na Rachelinu kariéru. Z Rachel bude hvězda. V následujících týdnech či měsících musíme učinit rozhodnutí: Bude mít Rachel novou lásku nebo druhá (romantická) část života Rachel, se "odehraje“ až po konci seriálu? To je něco, co zatím řešíme. Je to těžké."

Kdo se vrátí do seriálu a kdo ne? To samozřejmě ještě nevíme. Podle Ryana Murphyho by to měli být všichni. Entertainment Weekly ale přišlo se zprávou, že nejméně jedna postava, se kterou jsme se setkávali od samého začátku se do seriálu již nevrátí. Neměli by to však být Naya Rivera, Lea Michele, Chris Colfer ani Daren Criss.

Sestavu herců by měl prozatím rozšířit Ben Ferris – muzikant z Atlanty, zpěvák kapely Cursed Sails. Hudba této kapely je prý poněkud odlišná od toho, na co jsou fanoušci Glee zvyklí. Může to tedy být poněkud šok, až se Ferris v seriálu objeví. Do seriálu by se ráda vrátila i NeNe Leaks, představitelka Roz Washington.

Co se týká samotného děje poslední řady, opět se vrátíme na starou dobrou McKinley High. „My všichni se chystáme zpět do Ohia na McKinley,“ prozradila Jane Lynch. Ryan Murphy k tomu dodává, že celá řada bude velmi nostalgická.

Většina řady nebo alespoň její začátek se už klasicky bude točit převážně kolem Rachel. Podíváme se zatím na záhadnou lokaci, kde bude natáčet pilotní díl svého seriálu. Samotná Lea Michele též prozradila Entertainment Weekly Radio, že šestá sezóna se nejspíš vůbec nebude natáčet v New Yorku.

Nezapomínejte, že všechno jsou zatím jen spekulativní informace, které mohou, ale i nemusí být pravdivé.

Jak vy se těšíte na šestou řadu?

Diskuze /8

darkknight

Super!! :) škoda že musíme čekat tak dlouho :(

26.6.2014 | 22:11:14
jajush

Chápu že ten konec vymyslet bude opravdu těžký. Ale konec páté série se mi moc líbil (ačkoli celá série moc ne), klidně mohl být poslední. V životě přece všechno nevyjde dokonale a Rachel chtěla být na Broadwayi a Finna. Tak aspoň jedno se splnilo. Vůbec si neumím představit, jak by měl pokračovat její příběh.

Dějová linie s McKinley mě teda překvapila, myslím, že se moc bez hlavní představitelů nevyvedla, nevím co tam chtějí zase vymyslet, ale chápu, že chtějí udržet Sue a Willa.

No, holt ukáže čas…

webmaster
26.6.2014 | 22:13:19
PrettyLiar

Som zvedavý ako to vymyslia s návratom na McKinley a tým časovým posunom… žeby návrat do minulosti ako vianočná epizóda? To by bolo, myslím, trochu zvláštne keďže tam nebude Finn… Dúfam, že 6. séria nebude mať iba 13 epizód, veď aj prvá séria začala na jar a mala 22 epizód… Čo spravia s Rachel si neviem predstaviť… bude slávna, alebo sa v závere vykašle na svoju kariéru a zostane na McKinley? A jej milostný život… neviem si ju predstaviť s niekým iným než s Finnom :P Na NeNe Leaks ako Roz Washington sa fakt teším :D Mohli by ju dať do každej epizódy v 6. sérií, aj tak by tam nezabrala veľa miesta keďže jej ústa sa pohybujú rýchlosťou 10 slov za sekundu :D

27.6.2014 | 9:49:32
Zdisinká

Glee je super ale mohli tam nechat i McKinley…sice už bez glee klubu ale i tak mi tam Kitty a spol. dost chybí :(

27.6.2014 | 9:58:17
SaDiablo

Jsem rozhodně pro původní sestavu, mně naopak „nováčci“ Glee v posledních epizodách vůbec nechyběli, protože děj byl často kopírovaný z předchozích sérií a nic nového nenabídl. Co se Rachel týče, kariérně jí vše vychází. Proto bych jí budoucí lásku dopřála až po poslední epizodě, tak, že už tam bude jen náznak, že by mohla mít nějaký vztah. Jinak jsem ráda, že bude konec, přestože mi seriál bude chybět, po dvou posledních sériích bylo na čase.

8.7.2014 | 17:58:45
AnettPLL

Nemůžu se dočkat, původní sestava je ta nejlepší a doufám, že se tam všichni objeví:-) těším se až budu vědět, jak to s nimi dopadne :-)

16.7.2014 | 21:14:55
polda155

Po internetu se šeptá, že Rachel převezme ND a Will konečně zazáří na Broadwayi. Takže takový prohoz no! :)

22.8.2014 | 0:43:20
LeaM

Neco takovyho bych si prala.. bylo by to takovy ucteni Finnovi pamatky:))

25.8.2014 | 22:03:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři