Glee SPOILER: Co nás čeká a nemine?

SPOILER: Co nás čeká a nemine?

SPOILER: Co nás čeká a nemine?

Po dlouhé přestávce se na televizní obrazovky vrátil i oblíbený hudební seriál Glee. Co nás tedy čeká v druhé polovině 5. řady? To se dočtete v následujících řádcích. Upozorňujeme, že se jedná o SPOILERY a informace, které nemusí být pravdivé.


0 0
27.2.2014

City of Angels

Tato epizoda s národním kolem bude odvysílána 12. března 2014. Na New Directions zde čeká opravdu silný soupeř v podání Throat Explosion. V konečném důsledku pravděpodobně tento sbor zvítězí, jelikož víme, že New Directions skončí poraženi na druhé místě. Z hvězdných jmen se v této epizodě můžeme těšit na Amber Riley (Mercedes Jones), Mike O'Malley (Burt Hummel), NeNe Leakes (Roz Washington), Romy Rosement (Carole Hudson-Hummel) a Skylar Astin (Jean Baptiste)


100

Výroční díl bude odvysílán 19. března 2014. V rámci oslav odvysílání 100 epizody seriálu nás čeká návrat známých tváří včetně čerstvé maminky Heather Morris (Brittany Pierce). Na Diannu Agron (Quinn Fabray) čeká nová láska v podání herce Chace Crawforda (Biff McIntosh) a dokonce by zde měl být zmíněn i nedávno zesnulý herec Cory Monteith a především jeho postava Finna Hudsona. Z písní zazní známé songy z historie seriálu (Valerie, Raise Your Glass…).

New Directions

Druhá část výroční sté epizody bude odvysílána 26. března 2014. Bude se jednat o maturitní epizodu, ve které se pro tuto sezónu rozloučíme s McKinley High. Ze zásadních spoilerů vám můžeme prozradit, že Sue by se konečně mělo podařit definitivní uzavření Glee klubu. V této souvislosti by měla být Willovi nabídnuta práce vedoucího Vocal Adrenaline. Tina se dostane na Brown University a tím pádem se s ní již nebudeme setkávat v New Yorku. Z písní zde zazní například Total Eclipse of the Heart, Loser Like Me a snad již tradičně i Don't Stop Believin'.

New New York

Od této chvíle se děj seriálu po celý zbytek sezóny přesunuje do New Yorku. Tímto dílem (2.dubna 2014) se však nenaváže tam, kde se skončí v epizodě New Directions, ale čeká nás časový skok na podzim 2013, tedy do školního roku 2013/2014.

Další epizoda by měla nést jméno Bash.

Co říkáte na tyto informace? Těšíte se na další vývoj seriálu?

Diskuze /18

benjaminlose

Přiznejme si to.. snaží se prostě jen tento seriál zachránit od totálního propadu :D

27.2.2014 | 22:51:48
Janexo

No musím se přiznat, že 5tá řada je zatím fakt o ničem a poslední 3 díly jsem snad radši ani neviděla :D

#3 kacanem
27.2.2014 | 23:04:24
kacanem

#2 Janexo: ani si o nic neprisla :D

#8 Janexo
27.2.2014 | 23:13:36
jose8

Chápu, že se chtějí orientovat hlavně na NY protože nový postavy se moc lidem nelíběj, nicméně i NY je v 5. sérii nudný, tak jsem zvědav co vymyslí. BTW budou někomu nový postavy chybět? Mně docela jo, už jsem si na ně zvyknul ale asi jsem jedinej :D.

#5 benjaminlose #6 benjaminlose
28.2.2014 | 0:45:17
benjaminlose

#4 jose8: Mě z nových postav bude chybět Marley a Ryder(kdyby mu nenapsali, tak divnej příběh. Ze začátku to vypadalo slibně)

28.2.2014 | 1:08:21
benjaminlose

A mimochodem.. podle mě nejde o to, že nové postavy lidem nelíbí. Ale že je to už celý nuda a je tam pořád to samé dokolečka, akorát s jinýma postavama. To co se stalo někomu, tak to samí se děje druhému. Pro mě to začalo pomalu končit půlkou čtvrté série a tak nějak definitivně skončilo 5×3.
#4 jose8:

#9 jose8
28.2.2014 | 1:11:12
yryny

já jsem ráda, že děj přesunují do NYC. Nové postavy mě moc nezaujali, jak bylo zmíněno, je to děj stále se opakující dokola. V NYC mají lepší možnosti a to s Rachel a Santanou se mi líbí. A co přivítám je, že se už to není jen pro puberťáky ale pro nás trochu starší :)

28.2.2014 | 8:34:44
Janexo

#3 kacanem: Myslela jsem si to :D

28.2.2014 | 8:37:20
jose8

#6 benjaminlose: To je pravda, ale myslim si, že to opakování nebo i podobný situace a přiběhy postav se vyskytují už dřív, jenom to trochu změnili. Ono když se nd tím zamyslim, tak vlastně v Glee to tak bylo vždycky, že nějaká postava, která byla něčím odlišná od zbytku, měla nějaký problém a pak tu byl někdo, kdo ji pomohl a takhle se to opakovalo skoro u každý postavy. Není to špatný, naopak, ale když se to pořád dokola opakuje, tak už je to nudný.

28.2.2014 | 12:24:14
monisek

Jsem ráda že se děj přesune do NY. Od doby co zemřel Cory, díly projíždím jen na momenty, kdy je tam Lea a stále doufám, že se o něm aspoň zmíní. Už je to prostě jen o tom, nějak to zdárně vydržet do konce…se vztyčenou hlavou. Úplně by mě zabilo, kdyby jí našli někoho jiného. Popravdě mě nenapadá, jak to ukončit, abychom my fanoušci byli spokojení…teda asi já nebudu nikdy. Konec měl být Finchel a to už se nikdy nestane :(

#18 jajush
28.2.2014 | 19:01:08
miswik

Pro mne ideální konec bude ten, že Rachel dosáhne svého cíle a její premiéra ve Funny girl bude brilantní. Rachel je pro mne postavou č.1 a i když mi je líto, že nebude s Finnem (moc jsem jim přála společnou budoucnost), tak lásku bych jí do budoucna přála. Přeci nebude celý život vzpomínat na lásku ze střední. Doufám, že časem se usmíří i se Santanou i když v něčem Rachel chápu ( Santana může uspět jedině tehdy, když ona zklame). Nějak se ještě obávám komplikace ve vztahu Kurt a Blaine. Jinak dějová linka kolem New Directions mi chybět nebude, poslední dobou to bylo o ničem, těšila jsem se jen na NY, jediný kdo mi bude chybět bude asi Sue :D

28.2.2014 | 22:40:03
monisek

Já neříkám že jí lásku nepřeju (tak jako ji přeju i Lee), jen by to v seriálu nemuselo být…jako že konec bude jejím úspěchem ve Funny girl a konec ;)

1.3.2014 | 13:18:59
gleek.žanda

Já se na přesun do New Yorku vůbec netěším. Už nejsou částí Glee clubu a tím pádem už to nebude Glee. Glee, jaké jsem milovala (a myslím, že jsem nebyla jediná) bylo o lidech ze střední, teď už to bude jen o Rachel a její šílené touze hrát v nejodpornějším muzikálu všech dob (můj názor). Tvůrci se vydali naprosto špatným směrem. Přiznávám, že mě nová sestava New Direction neuchvátila, ale dějovou linku NY jsem nesnášela. A rozhodně se nechci loučit s Willem a se Sue! Začínám být ráda, že se Glee chýlí ke konci a to jsem se považovala za fanatika. Pro mě Glee skončilo třetí řadou, která byla prostě nejlepší. Zase na jednu stranu mi budou neskutečně chybět písně v podání všech z Glee…

1.3.2014 | 13:48:58
hali13

Zní to dobře snad to bude OK. :-) Jinak návrat Glee jsem si po dlouhé době užil a epizoda mě i bavila. Už se těším na výroční epizodu a na návrat našich starých známých :-)

1.3.2014 | 16:07:48
Eirin

achjooo.. proč se z Rachel stává taková kravka?? :-O .-(

2.3.2014 | 0:41:39
Biki

To jako fakt? Ještě 6.serie? http://blog.zap2it.com/…6-early.html

5.3.2014 | 8:42:17
Stolid

Ahoj, já nemám ráda nové postavy, vždyť jsou jenom slabou náhražkou za předchozí maturanty. Glee club mě nikdy nebavil tolik jak NY. A i když bude děj jenom v NY a Glee club už neuvidíme, i když se tak jmenuje seriál, moc mě nermoutí, staré postavy byli nejlepší, nové postavy jsou slabá omáčka. Myslím si, že seriál měl skončit, už to není ono.

8.3.2014 | 23:13:05
jajush

#10 monisek: Já jsem tak šťastná, že nejsem jediná, kdo visí na Finnovi. A není, to tím, že Cory umřel. Finn byl pro mě dokonalej kluk/chlap od začátku a chtěla jsem, aby s Rachel žili šťastně až navěky. Naprosto s tebou souhlasím :-)

webmaster
12.3.2014 | 20:01:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři