Zdroj: FOX
V sobotu 28. února bude odvysílána již devátá epizoda poslední série Glee. Na co se v ní můžeme těšit? Setkáme se totiž s novou tváří, talentovaným mladým zpěvákem Myronem Muskovitzem (J. J. Totah).
V pořadí desátá epizoda ponese název: „The Rise and Fall of Sue Sylvester“. Stručný obsah prozradí první zveřejněné fotografie.
Dále se můžete podívat na video, jež je zaměřené na náš oblíbený pár Klaine.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /6
Andie24
Můžu se prosím zeptat, kde stahujete díly ? Protože jsem viděla naposledy 2 díl 6 série a 3 prostě na uloz.to není :/
#2 ManiaDardevilleManiaDardeville
#1 Andie24: Přes torrenty a titulky většinou tady. Jinak v češtině netuším, ani nevím zda někde nějaké jsou.
#5 Andie24ManiaDardeville
Co to má být to Child star? To někoho nebaví vymýšlet přezdívky..? Nejdřív Starchild a teď prakticky to samé… :-/
ManiaDardeville
[smazáno] Já to v češtině nepotřebuju (pokud tedy odkaz byl na českou verzi) jsem ráda, když mám titulky i k písním a to většinou u dabovaných věcí není O_o Jinak přes torrenty je to taky stáhnuté hned, zvláště nové díly.
Andie24
#2 ManiaDardeville: Děkuji moc :) Já taky jedině s titulky, protože s dabingem to celkově není dobré:)
tomasmachalekkkk
Tragický díl