Jacob Ben Israel

Jacob Ben Israel

Redaktor školního časopisu na McKinleyho střední.

Sezóny 5
2009 - 2014

S Jacobem se setkáváme již od první sérii, kde působí jako redaktor školního časopisu bezhlavě zamilovaný do Rachel, po které neustále žádá fotografie jejího spodního prádla či neslušná videa. Rachel mu většinou vyhoví za účelem získání dobrých recenzí jejích výkonů ve školním časopise.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anne397

Je to blbec a děsně mi leze na nervy.

24.7.2013 | 20:11:34

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama