Shelby Corcoran

Shelby Corcoran

Vedoucí sboru Vocal Adrenaline a biologická matka Rachel.

Sezóny 4
2010 - 2013

Shelby se objevuje ve čtrnáctém dílu první série jako vedoucí konkurenčního sboru Vocal Adrenaline. Když jeden z členů jejího sboru – Jesse – začne chodit s Rachel, Shelby s jeho pomocí prozradí Rachel, že je její biologická matka. Když se však s Rachel setká, nepůsobí tak vřele, jak by se mohlo předpokládat. Své chování odůvodní tím, že už nemůže mít děti, a proto by radši měla zpět malou Rachel, než téměř dospělou Rachel, která ji už očividně nepotřebuje.

Právě kvůli své neplodnosti později adoptuje dceru Quinn a Pucka a na jeho žádost jí dá jméno Beth. Ve třetí sérii se Shelby vrací jako vedoucí nového glee klubu na McKinleyově střední. Nechává Pucka, aby Beth navštěvoval, ale Quinn návštěvy zakáže kvůli jejímu chování. Puck se při svých návštěvách do Shelby zamiluje a náváží spolu krátký vztah.


Ve čtvrté sérii Shelby bydlí s Beth v New Yorku a podporuje Rachel v jejím konkurzu na roli Fanny Brice na Broadwayi.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama