Zdroj: FOX
Už jen čtyři epizody nás dělí od definitivní konečné amerického hudebního seriálu Glee. V pořadí desátá epizoda šesté série ponese název „The Rise and Fall of Sue Sylvester“. Na krátké promo video se můžete podívat níže.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /7
Kathryn88
Už se těším :D
Petra 91000
Jo souhlasím s Rachel " ó můj bože to je šílený"
jajush
Nesnáším epizody zaměřené na Sue a už vůbec ne v této fázi seriálu, takže se netěším
#4 benjaminlosebenjaminlose
#3 jajush: Stejně.. :/
gleek.žanda
Snad jediný díl na který se opravdu těším. Sue miluju a je jediná, která se Santanou a s Finnem (který by byl jistě boží i na dále), za něco stála po dobu celého seriálu. Lepší než celý díl zas litovat Rachel a snažit se jí dostat na Broadway, kterou si sama pokazila.
IngloriousBastard
nech si každý hovorí čo chce , pokojne ma ukamenujte… 6. seria je najlepšia na svete! je to jedna velka nadsazka, metafora a obraznosť v tom najlepšom prevedení aké som kedy videl. 10. diel prave dopozeraný a ten je zatial TEH BEST :D
LindaPinda
Strašný díl, stalo se mi úplně poprvé, že jsem přetáčela již při prvním shlédnutí a netoužím vidět znovu!