Zdroj: FOX
Jak jistě většina z vás ví, předposlední epizoda šesté série a zároveň celého seriálu nás zavede zpět do roku 2009. Podíváme se na to, jak to vlastně všechno začalo, jak se naše oblíbené postavy seznámily.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /10
SaDiablo
Doufám, že tam bude i principal Figgi. :D
#2 jajushjajush
#1 SaDiablo: V posledním momentu videa tam je ;-)
Já jsem pořád zvědavá, jak tam napasujou Finna.
#3 Bedys #8 SaDiabloBedys
#2 jajush: podle spoileru se o nem budou „jenom“ bavit. Objevi se jen v posledni scene s Dont stop believing… ta sama ktera byla na konci 1. dilu 1. rady. Takze bohuzel zadne jeho dosud neodvysilane sceny :(.
#4 papayapapaya
#3 Bedys: no a já si myslela, že to budou neodvysílané scény, nebo nějaký ty nepovedený :-) no prostě vzpomínka na točení seriálu a ne že to bude takhle :-(
#5 Bedys #6 jajushBedys
#4 papaya: to ja puvodne taky. Nechapu proc to nepouziji. Musi toho mit za ty 4 roky nataceni strasne moc. Bylo by to pekne zavzpominani. Takhle ho uvidime na 3 minuty v celych dvou dilech… no ale alespob za to muzeme byt radi… ze znovu uvidime jejich hlavni song i s Corym…
#6 jajushjajush
#4 papaya: #5 Bedys: A přitom by stačilo, kdyby odvysílaly I Can't Fight This Feeling Anymore celou verzi https://www.youtube.com/watch?…
#7 BedysBedys
#6 jajush: souhlas. I kdyby to klidne dali jako hudebni podkres k zaverecnym titulkum. Ale bohuzel nic. I kdyz treba budem prekvapeny no. Kdyz to porad vsichni herci potvrzovali, ze zo bude jako pocta Corymu. I kdyz to lze vylozit ruzne no.
SaDiablo
#2 jajush: Byl na konci videa, ale je možné, že tohle je z prvních dílů, některé již odvysílané momenty v tom videu byly taky.
miswik
Moc se mi líbí nápad se v první části vrátit na začátek jak vše začalo a druhou část udělat, jak se jim daří i po ukončení střední školy. V první části bych určitě na Finna hodně zavzpomínala, el bohužel do druhé už nepatří :(
Rachel Berry
Kdy budou titulky pěkně prosím…?