Zdroj: FOX
Pět dílů finálové série Glee máme již za sebou. O čem bude ale ten šestý s názvem „What the World Needs Now“? To se dozvíte v následujícím promo videu.
A na jaké písně se můžeme těšit v této epizodě?
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /11
SaDiablo
K Rachel/Sam pi* se ani nebudu vyjadřovat, ale tu maminku hraje Jennifer Coolidge, no to je bombaaa! :-D
Failon
Dufam, ze nedaju Sama a Rachel ako par. Mohli jej najst novy tvar alebo napr Jessie :) a nie niekoho koho davaju „cely“ serial do kopy s Mercedes.
Kat_Stiles
A tak to já zase doufám, že Rachel a Sam ve výsledku budou pár. Už jen čistě z principu, že Sam byl vždycky hodný a Rachel si zaslouží happy ending.
misazak
Nejdříve se mi taky nelíbil Sam s Rachel dohromady. Ale už bych za to byla i ráda :) , ale Jessie by byl taky super :).
Gejar
Ze začátku mě představa Rachel se Samem docela děsila, ale teď bych se tomu zas tak nebránila :) Hlavně si přeju šťastný konec pro Rachel! :)
mmyto
Sam pro mě byl vždy druhý Finn a ze všech nejvíc by se k Rachel hodil, takže doufám v Samchel Happy Ending:) Finny by to tak chtěl :)
mmyto
Jessie je namachrovaný zmetek a parchant, kterého jsem od začátku nenáviděl, doufám že už do této řady nepáchne …
#8 Kathryn88Kathryn88
#7 mmyto: Někde jsem četla, že se má Jessie objevit ve 13 díle
mmyto
No, na 1 díl ho snesu … :D
Lukii95
Hlavně se Rachel a Jessie… Jessieho jsem nikdy neměl rád, takový slizoun :D Rachel a Sam jsou skvělí už od New Yorku jsem je chtěl spolu…
carolos84
Ja som tiež za to, aby sa Rachel a Sam dali dokopy