Zdroj: FOX
V sobotu 14. března 2015 nás čeká již jedenáctá epizoda finálové série Glee. Ponese název „We Built This Glee Club“ a setkáme se zde s jednou starou postavou. Krátkou video ukázku si můžete přehrát již nyní.
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /10
Kathryn88
To vypadá na dobrý díl. Už se těším :D
Failon
vyzera ze to bude lepsia cast ako bola 10 epizoda :)
Lukii95
Ach jo.. jak toho Jessieho nesnáším! A netěším se protože pak už jenom 1 týden a je konec! :(
jajush
Těším se na Jesseho, nebyl blbec celou dobu :-) A na song We Built This City :-)
miswik
Já se na Jesseho taky těším, ke konci už blbec nebyl. Lea a Jonathan jsou prima dvojka
papushka
Ach jo, fakt to vypadá, že dají Rachel dohromady s Jesseem, fandila jsem teda Samchel :( Stejně budu ale bulet jak želva, ač je z posledních dvou sérií děsnej paskvil a ať už to dopadne jakkoli…!
jajush
Glee cast byli v Ellen Show, moc pěkné video !
Pro nadšence jsem našla spoilerový článek ohledně finále, hlavně je tam důležitá informaceo Jsssem a Rachel
tomasmachalekkkk
Ryan se znovu zbláznil Rachel a Jesse................opravdu velké zklamání celé poslední série.Tahle série je zcela zbytečná.........
Ojika
Já jsem Jesseho nikdy moc ráda neměla… Osobně bych byla radši samozřejmě, kdyby byla se Samem, ale jak jsem teď viděla 11. díl, tak musím uznat, že když spolu zpívají, tak je to vážně asi nejhezčí. :)
Livia136
Jesseho ako postavu nemám rada, alebo povahovo sa s Rachel k sebe hodia, tak prečo nie?