Zdroj: FOX
Za týden v sobotu 21. února nás čeká svatební epizoda. Krátkou promo ukázku si ovšem můžete prohlédnout již nyní. Uvidíme jen svatbu Santany a Brittany nebo si pro nás tvůrci seriálu připravili i další překvapení?
Zdroj: FOX
Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
6 sezón
| FOX
| 45 minut
Disney Plus
Školní pěvecký sbor už není, co býval. Podaří se získat partě outsiderů zaniklou slávu zpět?
Obsazení:Kevin McHale (Artie Abrams), Lauren Potter (Becky Jackson), Heather Morris (Brittany Pierce), Mike O'Malley (Burt Hummel), Romy Rosemont (Carole Hudson-Hummel), Max Adler (David Karofsky), Jayma Mays (Emma Pillsbury), Chris Colfer (Kurt Hummel), Amber Riley (Mercedes Jones), Harry Shum Jr. (Mike Chang), Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman), Iqbal Theba (Principal Figgins), Dianna Agron (Quinn Fabray), Lea Michele (Rachel Berry), Naya Rivera (Santana Lopez)
(více)
Diskuze /12
SaDiablo
Promo dobrý… Ale ať hlavně Sue neskončí s Beiste…
#4 Anne397 #11 novavcielkaPeth
Prekvapeni o kterym vsichni vi od konce 5. Serky
#3 SaDiabloSaDiablo
#2 Peth: To je reakce na mě? Protože jestli jo, tak je to v prdeli, ale v podstatě ve stejným duchu jako celá minulá i tahle série, a stejně doufám, že to tak nebude.
Anne397
#1 SaDiablo: Neřikala Beistová, že i když bude chlap, tak jí pořád budou přitahovat chlapi? Takže by se Sue být neměla, ne?
honza5160271477
nikdy nevis co se muze stat me uz nic neprekvapuje nevedej co maj vymyslet …
vikush_a
Beiste i Sue jsou v reálném životě obě lesby, tak co by je nedali dohromady :D i tak by to byl ale divnej zaver..
#7 SaDiabloSaDiablo
#6 vikush_a: Spíš kdyby se Murphy nechal inspirovat reálem, tak už by klesnul úplně, protože to ani smysl nedává.
kacanem
Som jedina, ktora by okrem svadieb, zmien pohlavi a podobnych veci rada privitala nieco o novych clenoch…? To tam su len do pozadia alebo sa niekedy dozvieme aj nieco viac ako ich meno…
#9 SaDiablo #10 TerezVSaDiablo
#8 kacanem: Nejsi, mám to stejně. Těšila jsem se, že se taky dozvíme něco o jejich životě, osobně by mě nejvíc zajímala linka s Roderickem, ale asi se toho už nedočkáme… Kdyby tihle byli v Glee minulou sérii, tak by třeba za něco stála.
TerezV
#8 kacanem: taky souhlasím, nevím k čemu tam jsou… kromě Rodericka si nepamatuju už ani jedno jméno… ale taky by mě fakt zajímali
novavcielka
#1 SaDiablo: Ja osobne si skôr myslím, že Beastie skončí s tým momentálnym priateľom Kurta, aby mohli dať na záver Klaine znova dokopy.
Kathryn88
Mě tam ti noví členové prostě nesedí ani jeden není zajímavý a moc dobře nezpívají. Měli tam nechat ty staré členy Marley, Jake, Rydera, ti alespoň nejen že skvěle zpívali ale uměli diváka zaujmout (nejenom hlasově) a nebyli tak příšerně nudní jako ti současní. Jsem ráda, že tam zůstala alespoň Kitty.