Glee Seznamte se s novými tvářemi Glee

Seznamte se s novými tvářemi Glee

Seznamte se s novými tvářemi Glee

S novou sezónou tu máme i několik nových postav: Rodericka, Jane, Spencera a dvojčata Madison a Masona. Kdo je chce lépe poznat?

4 2
16.1.2015

zdroj: glee-daily.blog.cz

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Kathryn88

No moc mě teda nezaujali, ani se mi nelíbí jak zpívají, doufám, že ten další člen bude lepší

16.1.2015 | 11:17:57
SaDiablo

Noah je sympaťák a má úžasnej hlas, jeho linka se mi zalíbila a těším se, jak bude pokračovat. Dvojčata jdou, zatím mě moc nezaujali Spencer a Jane, tak uvidím.

16.1.2015 | 13:23:13
ZuziJ

Me docela bavi, novy osobnosti, cerstvy napady a ne identicky kopie Rachel, Finna atd. Za me urcite plus a testim se na dalsi dily, coz se v minule serii nestavalo. :)

16.1.2015 | 13:53:30
papaya

No já jsem zvědavá hlavně na starou dobrou Rachel, a jak to ukončí, zda dostane konečně nějaký happy end

16.1.2015 | 14:43:20
Dannie007

Popravdě mě šestá série zatím velmi mile překvapila :) Stavěla jsem se k ní dost skepticky, ale po prvních dvou dílech jsem ráda, že jsem překonala počáteční odpor a koukla na to :) Jasně, že to není to staré Glee, ale rozhodně si u mě šestá řada zatím vede lépe než ty dvě předchozí.

16.1.2015 | 17:27:25
Aleais

Pre mňa sú tieto nové postavy obrovské plus, pretože sú samé sebou, a nie sú ako tie postavy doteraz, ktoré sa neustále snažili napasovať do určitých modelov ako Rachel, Quinn a pod. Len by im mohli dávať viacej priestoru v epizódach. Najviac ma bavia dvojčatá, Jane ma dostala pesničkou Tightrope, chcela by som, aby jej dávali viac takýchto výrazných pesničiek a nie také tie pomalé, unudené. Roderick má skvelý hlas, ale zatiaľ ma nejako neoslovil svojím príbehom a Spencer je divne napísaná postava – postmoderný gay? To je proste divné.

18.1.2015 | 23:10:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři