Good Omens
94/100 - 205×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: In the Beginning

  S01E01: In the Beginning

  Anděl Azirafal a démon Crowley se rozhodnou spojit síly, aby zabránili Armageddonu. Dohlíží proto na novorozeného Antikrista. Jejich snahy však mohou přijít kvůli nešťastné záměně vniveč.

  31.5.2019
  52 minut
 • S01E02: The Book

  S01E02: The Book

  Po zjištění, že celá léta sledovali nesprávného chlapce, se nyní Azirafal s Crowleym vydávají hledat skutečného Antikrista. Na scéně se objevuje také potomek slavné věštkyně Anatéma Novotriková a Newton Pulsifer, který se má brzy stát lovcem čarodějů.

  31.5.2019
  56 minut
 • S01E03: Hard Times

  S01E03: Hard Times

  První polovina je věnována ohlédnutí za svérázným přátelstvím Azirafala a Crowleym napříč věky. Ve druhé polovině se vracíme do současnosti. Anatéma v Tadfieldu hledá na vlastní pěst Antikrista, zatímco stejné úsilí nezávisle na sobě vynakládají i anděl s démonem, kteří si na pomoc najmou lovce čarodějnic.

  31.5.2019
  58 minut
 • S01E04: Saturday Morning Funtime

  S01E04: Saturday Morning Funtime

  Azirafal s Crowleym se dostávají do potíží, když si na ně vyšlápnou jejich nadřízení. S blížícím se příchodem Armageddonu nabývá Antikrist na síle, což ovlivňuje nejen Adamovo bezprostřední okolí, ale celý svět, kde dochází k nevídaným úkazům. Anatéma zatím pokračuje v Antikristově hledání a k ní se přidává i Newt Pulsifer.

  31.5.2019
  57 minut
 • S01E05: The Doomsday Option

  S01E05: The Doomsday Option

  Azirafal s Crowleym se snaží co nejdřív dostat na leteckou základnu v Tadfieldu, aby Adamovi a Čtyřem jezdcům zabránili v rozpoutání apokalypsy. Azirafal však přišel o tělo a Crowley uvízl v Londýně za ohnivým kruhem.

  31.5.2019
  53 minut
 • S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

  S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

  Adam, Crowley a Azirafal musí spolupracovat, aby se postavili silám Nebe i Pekla a zabránili apokalypse. Ale i kdyby se jim to podařilo, jejich zákrok může mít pro anděla s démonem fatální následky.

  31.5.2019
  55 minut

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Druhá série

Good Omens se dočkají druhé série

Good Omens se dočkají druhé série

Vypadá to jako zázrak. Seriál Good Omens byl původně plánován jako minisérie. Dva roky po jeho skončení však Amazon oznámil, že se dočkáme druhé řady.

Reklama

Recenze

Good Omens očima redaktorů Edny

Good Omens očima redaktorů Edny

Šestidílná minisérie, v níž anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse, je za námi. Jak dopadla adaptace satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama