Good Omens Fotky

Fotky

 • Plakáty postav z Good Omens

  Jednotlivé postavy z minisérie Good Omens se dočkaly svých vlastních stylových plakátů. Na těch nechybí citace z proroctví, která se každé z postav týkají.

  14 0
  5.6.2019 | 22:10KevSpaDiskuze (1)
 • Plakáty k novince Good Omens

  Všech šesti dílů minisérie Good Omens se dočkáme už 31. května. K adaptaci knihy Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana, které se sám Gaiman chopil jako scenárista, Amazon připravil hned několik stylových plakátů.

  12 0
  28.5.2019 | 13:51KevSpaDiskuze (0)
 • Plakát k minisérii Good Omens

  Příští rok se můžeme těšit na adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana. Hlavní role anděla Azirafala a démona Crowleyho, kteří přišli na Zem, aby zabránili blížící se apokalypse, ztvární Michael Sheen a David Tennant.

  11 0
  21.7.2018 | 12:41KevSpaDiskuze (8)

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Druhá série

Good Omens se dočkají druhé série

Good Omens se dočkají druhé série

Vypadá to jako zázrak. Seriál Good Omens byl původně plánován jako minisérie. Dva roky po jeho skončení však Amazon oznámil, že se dočkáme druhé řady.

Reklama

Recenze

Good Omens očima redaktorů Edny

Good Omens očima redaktorů Edny

Šestidílná minisérie, v níž anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse, je za námi. Jak dopadla adaptace satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás