Good Omens
94/100 - 178×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)


Gabriel

Gabriel

Archanděl, Azirafalův šéf. Stojí v čele Nebeských sil. Je pohledný a naprosto přesvědčený, že má ve všem pravdu. Jedna z nadpřirozených postav.

Sezóny 1
2019 - 2019

Jeho prací je zajistit, aby Armageddon začal včas. Archanděl Gabriel si o sobě hodně myslí a velice dbá na svůj vzhled. Nejenže pravidelně běhá, ale nedá dopustit na kvalitní pánskou módu.

Gabriel byl tím, komu anděl Azirafal hlásil své pokroky v kladném ovlivňování malého Antikrista. Když přišli na to, že došlo k záměně dětí, Gabriel čekal na Azirafalovy zprávy o hledání pravého Antikrista.


Později se ukázalo, že nestál o zabránění válce, nýbrž o to, aby ji Nebe vyhrálo. Připomněl také Azirafalovi, aby si s sebou do boje vzal svůj ohnivý meč. Nevěděl, že ten už dávno nemá. To jemu Michael nahlásil svůj objev ohledně možného přátelství mezi Azirafalem a Crowleym, což se v Nebi, ale ani v Pekle, nikomu nelíbilo.

Připraven vést Nebeské síly, Gabriel byl zklamán, když Armageddon nepřišel. Snažil se spolu s Belzebubem promluvit s Adamem, ale bez výsledku. Gabriel se účastnil soudu s Azirafalem, kterého Nebe považovalo za jeho skutky proti apokalypse za zrádce.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Good Omens očima redaktorů Edny
Představujeme soundtrack ke Good Omens
Úvodní znělka k seriálu Good Omens
Neil Gaiman o vzniku seriálu Good Omens David Arnold o soundtracku ke Good Omens

Reklama

Filtr seriálů
Reklama