Good Omens
94/100 - 172×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Michael McKean (Shadwell), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel)


Newton Pulsifer

Newton Pulsifer

Úředník, počítačový expert a lovec čarodějnic s hodnostní vojína. Potomek z rodu Ni-Ve-Snu-Nespácháš-Smilstvo Pulsifera. Jedna z lidských postav.

Sezóny 1
2019 - 2019

Newton Pulsifer je pra-pra-pra-pra-pravnuk Ni-Ve-Snu-Nespácháš-Smilstvo Pulsifera, lovce čarodějnic s hodností majora ze sedmnáctého století. Od dětství se věnoval práci s počítači a elektronikou, z nějakého důvodu však vždy jeho pokusy končily nezdarem, zkratem či dokonce výpadkem elektřiny.

V dospělosti se zkoušel živit jako mzdový účetní, bohužel však bylo vyžadováno, aby při práci používal počítač, takže ani tato dráha mu nevyšla. Když se setkal se seržantem Shadwellem, nechal se naverbovat do armády lovců čarodějnic. Na první návštěvě na velitelství se setkal s Madam Tracy, která ho chvíli mylně považovala za svého zákazníka. Řídil auto, kterému říkal Dick Turpin, a to po slavném loupežníkovi. Byl to takový vtip, protože kamkoliv s ním přijel, zastavil dopravu.


Seržant Shadwell ho naučil vše, co věděl o lovení čarodějnic a o exorcismu, než ho vyslal na cestu do Tadfieldu, kde měl hledat nekalá jednání a Adama Younga. Newton cestou potkal mimozemšťany, kteří mu předali poselství o míru a harmonii.

Na své cestě havaroval a Oni ho dovedli k Anatémě Novotrikové, která už na něj čekala. Věděla o jeho příchodu z proroctví Agnes Magorésové. Společně pak čelili nejen tornádu, které se v Tadfieldu objevilo, ale také se jim povedlo zastavit globální jadernou katastrofu, kterou se snažili spustit Smrt a jeho jezdci Hlad, Válka a Znečištění. Newtonova schopnost rozbít každý počítač, na který sáhne, se ukázala jako to, co bylo potřeba k zastavení odpálení jaderných hlavic. Navzdory proroctví začal chodit s Anatémou Novotrikovou.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Good Omens očima redaktorů Edny
Představujeme soundtrack ke Good Omens
Úvodní znělka k seriálu Good Omens
Neil Gaiman o vzniku seriálu Good Omens

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama