Good Omens
94/100 - 207×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)

Newton Pulsifer

Newton Pulsifer

Úředník, počítačový expert a lovec čarodějnic s hodnostní vojína. Potomek z rodu Ni-Ve-Snu-Nespácháš-Smilstvo Pulsifera. Jedna z lidských postav.

Sezóny 1
2019 - 2019

Newton Pulsifer je pra-pra-pra-pra-pravnuk Ni-Ve-Snu-Nespácháš-Smilstvo Pulsifera, lovce čarodějnic s hodností majora ze sedmnáctého století. Od dětství se věnoval práci s počítači a elektronikou, z nějakého důvodu však vždy jeho pokusy končily nezdarem, zkratem či dokonce výpadkem elektřiny.

V dospělosti se zkoušel živit jako mzdový účetní, bohužel však bylo vyžadováno, aby při práci používal počítač, takže ani tato dráha mu nevyšla. Když se setkal se seržantem Shadwellem, nechal se naverbovat do armády lovců čarodějnic. Na první návštěvě na velitelství se setkal s Madam Tracy, která ho chvíli mylně považovala za svého zákazníka. Řídil auto, kterému říkal Dick Turpin, a to po slavném loupežníkovi. Byl to takový vtip, protože kamkoliv s ním přijel, zastavil dopravu.


Seržant Shadwell ho naučil vše, co věděl o lovení čarodějnic a o exorcismu, než ho vyslal na cestu do Tadfieldu, kde měl hledat nekalá jednání a Adama Younga. Newton cestou potkal mimozemšťany, kteří mu předali poselství o míru a harmonii.

Na své cestě havaroval a Oni ho dovedli k Anatémě Novotrikové, která už na něj čekala. Věděla o jeho příchodu z proroctví Agnes Magorésové. Společně pak čelili nejen tornádu, které se v Tadfieldu objevilo, ale také se jim povedlo zastavit globální jadernou katastrofu, kterou se snažili spustit Smrt a jeho jezdci Hlad, Válka a Znečištění. Newtonova schopnost rozbít každý počítač, na který sáhne, se ukázala jako to, co bylo potřeba k zastavení odpálení jaderných hlavic. Navzdory proroctví začal chodit s Anatémou Novotrikovou.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Takový ňouma, který si přesto žil svým životem a šel za svými sny. Bych řekla. :D

29.6.2021 | 18:12:57

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Druhá série

Good Omens se dočkají druhé série

Good Omens se dočkají druhé série

Vypadá to jako zázrak. Seriál Good Omens byl původně plánován jako minisérie. Dva roky po jeho skončení však Amazon oznámil, že se dočkáme druhé řady.

Reklama

Recenze

Good Omens očima redaktorů Edny

Good Omens očima redaktorů Edny

Šestidílná minisérie, v níž anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse, je za námi. Jak dopadla adaptace satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama