Good Omens
94/100 - 206×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)

Řád sv. Beryly Štěbetající vítá Antikrista písní

Řád sv. Beryly Štěbetající vítá Antikrista písní

Satanistky z řádu sv. Beryly Štěbetající s účastí Neila Gaimana zveřejnily ještě před premiérou video s písní Vůně čerstvého miminka. Během čekání na Armageddon tak chtěly šířit Dobrá znamení jako bezbožná a cappella. To musíte vidět.

14 0
13.6.2019

Satanistky z řádu sv. Beryly Štěbetající sehrály nemalou roli při událostech předcházejících plánovanému konci světa rukou Antikrista, kterého jim osudné noci jako miminko dovezl sám démon Crowley.

A jelikož jdou satanistky s dobou, můžete je dokonce sledovat na Twitteru, kde mají už 14,5 tisíce sledujících, či na Instagramu. Jejich účet na Twitteru vřele doporučujeme navštívit, jelikož se tam každá členka řádu vyjádřila ke konci světa. Navíc vám nabízí jedinečnou možnost vidět, jak si užily slavnostní premiéru.

Nám se video líbilo a písničku nemůžeme dostat z hlavy. Schválně, všimli jste si nejen Neila Gaimana, ale i odkazu na jeden kultovní film? Dejte nám vědět v komentářích.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

KevSpa

Naprosto boží. :D

webmaster
13.6.2019 | 13:58:06
Laisobel

„Tushy wushy rear“ nikdy neomrzí :D

redaktor
13.6.2019 | 14:06:31
Lonni

Boží!!!! Tak tohle hodně dlouho nedostanu z hlavy. :-D :-D

13.6.2019 | 20:03:26
X-maN-cz

HUSTÝ a boží

17.6.2019 | 21:47:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Druhá série

Good Omens se dočkají druhé série

Good Omens se dočkají druhé série

Vypadá to jako zázrak. Seriál Good Omens byl původně plánován jako minisérie. Dva roky po jeho skončení však Amazon oznámil, že se dočkáme druhé řady.

Reklama

Recenze

Good Omens očima redaktorů Edny

Good Omens očima redaktorů Edny

Šestidílná minisérie, v níž anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse, je za námi. Jak dopadla adaptace satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama