Good Trouble
87/100 - 15×

Good Trouble

Spin-off seriálu The Fosters. Callie a Mariana Fosterovi se stěhují do Los Angeles, kde začínají žít své samostatné životy.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Tommy Martinez (Gael Martinez), Sherry Cola (Alice Kwan), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Zuri Adele (Malika Williams), Beau Mirchoff (Jamie Hunter)

Jamie Hunter

Jamie Hunter

Jamie je nejstarší syn Jima a Diany Hunterových. Jeho mladší sestra je Eliza, provdaná za Brandona Fostera, mladší bratr Carter chodí s Judem Adams Fosterem.

Sezóny 3
2019 - 2021

Jamie je právník v L.A., kde pracuje pro korporátní právnickou firmu. Ze začátku pomáhá Callie s právními otázkami, později jejich vztah přeroste v něco víc. Nicméně Callie je zároveň zapletená i s Gaelem. V druhé sérii se k němu nastěhuje, nicméně po sérii pracovních hádek a Calliiných morálních zásadách se Callie vrací zpět do Coterie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TheSeventy

Hrozně mě vytáčí, už od originální série ho ráda nemám :D

22.3.2021 | 16:42:56

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama