The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Bude 7. série poslední?

Bude 7. série poslední?

Seriál Dobrá manželka má za sebou úctyhodných šest a půl sezóny. Každý rok si fanoušci musí počkat na to, zda bude seriál obnoven pro další sezónu. Tento rok tomu není jinak, avšak s jednou výjimkou.


2 0
15.1.2016

Hlavní tvůrci seriálu, Robert a Michelle Kingovi, dali již v průběhu sedmé série najevo, že toto bude pro ně série poslední. „To hlavní je, že CBS se snaží uzavří dohodu o osmé sérii, kde bychom byli v roli supervizorů, ale příběh, který jsme chtěli říci, skončí sedmou sérií,“ řekl Robert King v rozhovoru pro TV Line.

„Není to tak, že bychom chtěli s Aliciou úplně skoncovat, protože potom by se osmá série nemohla vůbec dělat, ale v našich představách jsme vždycky počítali s tím, že skončíme tuto sérii a příbeh uspokojivě uzavřeme. My však seriál nevlastníme,“ dodává Robert „a chápeme zájem CBS na pokračování.“


(Robert a Michelle Kingovi, foto: CBS)

Nový šéf CBS Glenn Geller potvrdil odchod Kingových jako hlavních tvůrců seriálu a dodal, že existuje dost producentů, kteří by mohli manželskou dvojci nahradit. Samozřejmě seriál Dobrá manželka musí být nejdříve obnoven pro 8. sérii. „Ještě jsme neučinili žádné rozhodnutí, je teprve leden,“ dodal Geller.

Zdroj pro článek informace TV Line.

Bude podle Vás seriál Dobrá manželka pokračovat 8. sérií?

Hlasujte:

71%
29%
17 hlasů

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama