The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Bude Cush Jumbo novou hvězdou seriálu?

Bude Cush Jumbo novou hvězdou seriálu?

V sedmé sérii se již několik týdnů objevuje nová právnička Lucca Quinnová, kterou hraje anglická herečka Cush Jumbo. V následujícím článku se dozvíte několik informací o této herečce a její postavě.


2 0
16.11.2015

V rozhovoru pro E! Online Cush Jumbo uvedla, že žije svůj fanouškovský sen.

Byla jsem předtím vážně velký fanda seriálu. Kvůli práci se moc na televizi nedívám, ale tento seriál sleduji od první epizody první série, protože začala v době, kdy jsem chodila do herecké školy. Je to dobré drama a právě se do show dostávám, ale je to něco co znám, všechny postavy, příběhy, kanceláře, lampy.


Herečka také prozradila, jak se cítila, když dostala práci v seriálu.

Byla jsem vším naprosto fascinována a bylo to trapné, celý štáb se mi smál. „Toto je Alicin obývák!“ Štáb na to: „Ty jsi tak legrační.“ A já jen: „Toto je lampa a toto je stůl.“ Trvalo mi několik týdnů, než jsem se uklidnila a přestala být tak trapná.

(Alicia Florricková a Lucca Quinnová, foto: CBS)

Lucca s Aliciou se potkaly v řízeních o kaucích, kde se odehrává mnoho scén sedmé série Dobré manželky. Zpočátku byl jejich vztah chladný, avšak nakonec se proměnil natolik, že Alicia nabídla Lucce spolupráci. Jejich přátelství bude ale jiné než ženská přátelství, které jsme znaly ze seriálu.

Myslím, že jsou na Alicie věci, které Luccu přitahují, protože odrážejí její osobnost. Lucca ještě v životě nečelila takové výzvě jako nyní. V řízení o kaucích byla jediná žena, pracovala hodně, dostávala nejvíce zaplaceno a nikdo ji nemohl dostihnout a teď přišla Alicia, která se jí může vyrovnat. Alicia vidí v Lucce něco, z čeho má výčitky svědomí, lituje času, který investuje do práce a toho, že si práci neužívá tak, jak by měla.

Zaujala Vás Lucca Quinnová? Chtěli byste o Cush Jumbo vědět další informace?

Zdroj: Původní článek E! Online

Diskuze /1

moudnik

Ten účes jí moc sluší, je to nádherná žena a spolu s bývalou nejkrásnější ženou světa je to pohledný pár. Už by se jim konečně mělo začít v právnické profesi dařit.

17.11.2015 | 5:12:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama