The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Bude sedmá série bez Finna Polmara?

Bude sedmá série bez Finna Polmara?

Již několik týdnů lze označit šestou sérii za minulost. Zažili jsme v ní spoustu zvratů, od Caryho zatčení přes volební kampaň s krutým koncem pro naši oblíbenou Aliciu. Máme jistotu, že sedmou sérii uvidíme na podzim, je však ve hvězdách její herecké obsazení. Pozor, článek obsahuje spoilery.


0 3
17.6.2015

Herec Matthew Goode se připojil k seriálu Dobrá manželka v průběhu 5. série. Tvůrci vytvořili postavu Finna Polmara jako náhradu za Joshe Charlese (Willa Gardnera), kterému skončila smlouva. Podle informací TV Line však Matt Goode již není stálým hercem seriálu. Nepatří tak mezi hlavní postavy pro 7. sérii, a proto je jisté, že ho uvidíme méně, než jsme byli zvyklí. Jako hostující herec se objeví pouze v několika epizodách.

Změna ve „statusu herce“, tedy z regulérní postavy na hostující byla avizována v poslední epizodě šesté série, když Finn Polmar odmítl nabídku Alicie Florrickové, aby se připojil k nově vznikající advokátní kanceláři.


(Finn Polmar a Alicia Florricková, foto: CBS)

Po odchodu Archie Panjabi (Kalindy Sharmy) je to tak druhá významná změna v hereckém obsazení. Pro připomínku uvádíme, že odchod Archie Panjabi byl dlouho avizovaný a jak uvedla herečka v několika rozhovorech, její odchod je definitivní.

Pokud máte rádi Matthew Goodea, nemusíte být smutní, protože se na něj můžete těšit v nadcházející sérii seriálu Downton Abbey. Uvidíme ho v roli Henryho Talbota, který se má vrátit do seriálu „ve velkém stylu.“

Původní článek TV Line

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama