The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Co ještě uvidíme ke konci šesté série?

Co ještě uvidíme ke konci šesté série?

CBS zveřejnila rozhovor s tvůrci seriálu Robertem a Michelle Kingovými, kteří hodnotí dvacátou epizodu šesté série a odchod Archie Panjabi alias Kalindy Sharmy ze seriálu.


2 0
3.5.2015

Alicia vypadala zlomeně na konci dvacáté epizody. Uvidíme pokračování tohoto děje v příštích dvou epizodách? Můžete říct, zda tím dosáhla dna?

Ano. Chudák Alicia je na konci epizody zlomená, sáhla si až na dno. Poslední tři epizody končily jejím pláčem. Záměrně. Je to velmi smutné. Ale jedna věc, kterou na Alicie milujeme, je to, že nezůstává dole moc dlouho. Takže ano, příští dvě epizody budou řešit její snahu postavit se zpátky na nohy.


Co vás vedlo k rozhodnutí, že Alicia nakonec prohraje volby?

Mnoho příběhů, které jsme v Dobré manželce viděli, zahrnovalo chaos v tom, co je to „vítězství“. Mnohokrát právníci vyhráli, ale co znamená opravdu prohrát, někdy prohrát nebo opravdu vyhrát? Část z toho pro nás pracuje dramaticky, protože se můžeme vyhnout přímočarému triumfu. Souboj o úřad státního zástupce je jen větší verzí toho všeho. Alicia Florricková udělala spoustu věcí během kampaně, které můžeme nazvat „korupční“, ale to ji nedostalo do maléru. V Chicagu je daleko větší korupce v celém demokratickém procesu. To hrálo v náš prospěch. Příběh je vždycky o poučení pro Aliciu a my si myslíme, že i katastrofy ji něco mohou naučit.

Co se díky této zkušenosti Alicia naučila?

Alicia se naučila, že potřebuje mít pod kontrolou vlastní osud. Nemůže být obětí cizích rozmarů. Politika opravdu není pro ni, protože zde záleží na velkém množství jiných lidí. Jeden právník se ptal na konci páté série, co by chtěla nejvíc a ona odpověděla jednoduše: „Být šťastná a kontrolovat vlastní osud.“ Myslíme si, že je to teď dvojnásobně pravdivé.

(Foto: CBS)

Alicia se obrátila v poslední epizodě na Petera, aby jí pomohl. Viděli jsme Florrickovi spolu. Sblížili je události šesté série?

Dobrá otázka. Nejsme si jistí, možná povrchně. Alicia se cítila osaměle a Peter jí pomohl. To je dobrá věc. Trochu nám to připomíná Billa a Hillary [Clintonovi]. Ale je mezi nimi skutečná láska? To nevíme.

Můžeme v příštích epizodách očekávat nějakou bitvu u soudu?

Ano, je tam hodně bitev v soudních síních. Máme rádi soudní síně a chyběly nám. A myslíme si, že Alicie také.

Prozradíte nám, jak Kalindin odchod ovlivní firmu a Caryho?

Pro Caryho je to zničující. Firma přijde na to, jak moc jim na Kalindě záleželo. Bude těžké tu loď uřídit. Právníci z Lockhart/Agos se budou muset naučit prohrávat.

Na co se fanoušci mohou ve finále těšit? Co se stane s Aliciou?

Bude zde hodně překvapení. Někdy je těžké zabránit jejich odhalení, protože internet je nenasytný a chce je znát. Ale myslíme, že jich tam několik zbylo. Finále se zabývá něčím, co se v Chicagu momentálně děje. Noviny uvádí, že se tomu říká „černá díra“ – místo, na kterém jsou podezřelí zadržování a vyslýcháni bez právního zástupce nebo rodiny. Nazývá se to Homan Square a Alicia se tím bude zabývat a také bude muset řešit návrat Charlese Lestera (Wallace Shawn), který má v úmyslu najít Kalindu. Myslíme si, že se to bude divákům líbit.

Zdroj: Původní rozhovor manželů Kingových.

Diskuze /1

Syreen

nemůžu se dočkat finále a těším se na další řadu:)

3.5.2015 | 16:00:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama