The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Elie Golda čeká nová láska

Elie Golda čeká nová láska

První díl sedmé série Dobré manželky uvidíme již za pár dní na obrazovkých CBS. Jednou z hlavních a nejvíce oblíbených postav je Eli Gold, kterého čekají zvraty nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.


1 0
28.9.2015

Alan Cumming hrající Elie Golda, manažera kampaní Petera Florricka, v rozhovoru na červeném koberci při předávání cen Emmy prozradil, že jeho postava bude mít milostnou aféru s herečkou Vanessou Williams, která ztvární bohatou byznysmenku Courtney Boaltovou.

Je to již nějaký pátek, kdy Eli Gold našel spřízněnou duši v Natalie Floresové, kterou hrála America Ferrera známá především z Ošklivky Betty. K nové postavě se vyjádřili producenti seriálu Michelle a Robert Kingovi tak, že jsou nadšeni ze spojení Alana Cumminga a Vanessy Williams s tím, že „je jen pár herců, které když dáte dohromady, tak vás to donutí se smát“.


V následujícím videu můžete vidět celý rozhovor s Alanem Cummingem na červeném koberci.

Nezapomeňte, že první díl 7. série uvidíme již 5. října!

Zdroj článku: TV Line.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama