The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Finále Dobré manželky: Koho ještě uvidíme ve zbývajících epizodách?

Finále Dobré manželky: Koho ještě uvidíme ve zbývajících epizodách?

Ve čtyřech po sobě následujících epizodách se završí sedmiletý příběh Alicie Florrickové a celého seriálu Dobrá manželka. Některé postavy se vrátí, některé příběhy se uzavřou. Ustojí Peter Florrick další obvinění?


3 0
9.4.2016

S07E19 Landing

Devatenáctá epizoda sedmé série s názvem Landing zavede Luccu a Aliciu do Toronta, kde budou obhajovat Jeffa Dellingera, bývalého agenta NSA, který byl zadržen celníky při pokusu vstoupit do USA. Pamatujete si na Jeffa? Objevil se krátce v epizodě S05E02 The Bit Bucket při tajném odposlouchávání Alicie a Diane v rámci obhajoby překladatele napojeného na Taliban. Celý jeho příběh se odehrál v epizodě S05E18 All Tapped Out, ve které se obrátil na Aliciu Florrickovou s tím, že se bojí o ztrátu zaměstnání u NSA proto, že si odnesl z práce domů určité materiály. Alicia se také dozvěděla od Jeffa, že ji i Petera odposlouchává NSA. Jak jsme zjistili v epizodě S07E06 Lies, Jeff uprchl na Island.


(Zach Woods jako Jeff Dellinger, foto: CBS)

V této epizodě se budeme věnovat také Diane, která bude znepokojena rozhodnutím svého manžela Kurta McVeighe odejít do důchodu a prodat svůj byznys hlavní sokyni Holly Westfallové, kterou si zahraje Megan Hilty, herečka známá ze seriálu Smash. Dozvíme se další informace k obvinění Petera Florricka z údajného úplatkářství vztahující se k jeho funkci státního zástupce. Jak dopadne pokus o návrat do Spojených států Jeffa, situace kolem Kurta a Petera zjistíme 18. dubna 2016.

S07E20 Party

Jak název epizody napovídá, budeme oslavovat nadcházející svatbu Jackie a Howarda. Eli požádá Jasona, aby prošetřil minulost Petera Florricka kvůli blížícímu se procesu. Uvidíme také Zacka, který se objeví na babiččině oslavě a Melissu, Eliovu dceru, která je zapojena do Peterova obvinění. Datum vysílání epizody je stanoveno na 25. dubna 2016.

(Čeká nás ještě svatba Jackie a Howarda, foto: CBS)

S07E21 Verdict

V předposlední epizodě začne soudní proces s Peterem Florrickem. Alicia a Eli se budou snažit, aby Peter neskončil ve vězení. Také ve firmě nebude situace růžová, Lucca a Diane budou stát proti Davidu Lee. CBS odvysílá epizodu 2. května 2016.

S07E22 End

O finálové epizodě a závěru seriálu toho dosud mnoho nevíme. Je jisté, že bude pokračovat soudní proces s Peterem Florrickem a dozvíme se, jak vše dopadne. Jistě se objeví státní zástupce Connor Fox v podání Matthew Morrisona, který jde Peterovi tvrdě po krku. Podle fotky na instagramu Renee Elise Golsberry, která hraje Genevu Pineovou, nepřijdeme o tuto starou známou státní zástupkyni ani ve finále. K ní se přidá státní zástupce Matan Brody. Otázkou zůstává, zda budou svědčit pro či proti Peterovi. Nebude chybět ani Louis Canning, kterého hraje skvěle Michael J. Fox. Závěrečnou epizodu sedmé série a celého seriálu uvidíme 9. května 2016.

(Jak dopadne soudní proces s Peterem Florrickem?, foto: CBS)

Jak podle Vás skončí Dobrá manželka? Které postavy byste chtěli vidět? Napište nám do komentářů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama