The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Julianna Margulies: Finále budou diváci buď milovat, nebo nenávidět

Julianna Margulies: Finále budou diváci buď milovat, nebo nenávidět

Po sedmi letech máme před sebou poslední tři epizody seriálu Dobrá manželka. Hlavní představitelka Alicie Florrickové, herečka Julianna Margulies, naznačila, co můžeme od poslední epizody očekávat. Bude znovu Alicia stát po boku Petera?


2 0
24.4.2016

Finálovou epizodu uvidíme 8. května 2016 a zakončí se tak sedmiletá cesta manželky, matky a právničky Alicie Florrickové. V rozhovoru pro EW Julianna Margulies naznačila, kam se bude finále ubírat.

Kingovi vždycky říkali, že seriál skončí sedmou sérií. Myslím, že je to správné, ale zároveň je velice těžké se odstřihnout od postavy a celého prostředí. Kingovi mi řekli, že ví, jak seriál skončí a já jsem jim řekla, že nechci vědět konec, protože potřebuju hrát v přítomnosti. Když jsem četla scénář k poslední epizodě, říkala jsem si: „Ach můj bože.“ Je to hodně intenzivní. A je tady jedna hrozná věc. Podle plánu jsme museli točit poslední scénu poslední epizody jako první. To bylo brutální.


Na úplné počátku jsme viděli Aliciu, jak stála po boku svého muže. Pro finále Kingovi udělali něco skvělého, co reaguje na to, že budou stát spolu zase na pódiu. Nechci nic prozradit, ale uvidíte, že sice fyzicky je pořád s Peterem, ale je zde velký rozdíl oproti tomu, jak jsme je viděli poprvé. Je to návrat k první epizodě.

(Bude stát Alicia opět po boku Petera?, foto: CBS)

Christine Baranski a já jsme natáčeli poslední epizodu v pátek pozdě večer a já jsem se na ni podívala a řekla jsem jí: „Diváci budou buď finále milovat, nebo nenávidět, ale nebude to nic mezi tím.“ Většinou jsem psala Kingovým hned potom, co jsem si přečetla scénář. Vím, jak tvrdě pracovali na poslední epizodě, ale nemohla jsem jim hned po přečtení napsat. Musela jsem si to přečíst znovu. Můj manžel řekl: „Jaké to je?“ A já jsem mu řekla: „Musím si to přečíst znovu.“ Až po třetím přečtení jsem o tom mohla s manželem diskutovat.

Věděla jsem, že se mi to bude líbit a že to bude skvělé, ale emočně jsem se rozklepala po tom, co jsem si to přečetla. Je skvělé sedět s někým, kdo není v show a slyšet, jak on se dívá na finále a na to, jak jsou všechny postavy komplexní. Řekl mi, že všechno musí úplně skončit a přitom zůstat pravdivé. Měl pravdu. A tak jsem si scénář přečetla počtvrté s touto myšlenkou. Scénář k poslední epizodě mi byl doručen s lahví vína od Kingových s papírkem, kde bylo: „Bylo by nesprávné, kdyby Alicia nedostala láhev vína, až to bude číst.“ Rozhodla jsem se nedat si víno do té doby, než jsem byla schopna jim napsat. Po čtvrtém přečtení jsem si otevřela víno a napsala jim: „Nejde říct nic jiného než, že je to úžasné.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama