The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Julianna Margulies o dalším osudu Alicie Florrickové

Julianna Margulies o dalším osudu Alicie Florrickové

Herečka Julianna Margulies, představitelka Alicii Florrickové, poskytla rozhovor serveru E! Online, ve kterém hodnotí zvrat v devatenácté epizodě a přemýšlí o tom, jaký to bude mít dopad na Aliciu.


1 0
26.4.2015

E!: Jak se Alicia vyrovná s odstoupením z funkce státního zástupce?

Upřímně nevím, jak se z toho dostane. Jednu věc, kterou o právnících vím, je to, že jsou soutěživí. A to velmi. Alicia řekla v sérii asi tak padesátkát: „Chci vyhrát.“ A tak, i když vyhrála a oni jí to teď vezmou, je to prohra. Myslím, že to bude těžké. Odejde z politiky, nebude to pro ni jen jeden neúspěch a za rok znovu. Bude znechucená z toho, jak to funguje. A pravdou je, že vydělá víc peněz a bude mít větší moc ve firmě, než by měla v úřadu. Myslím, že se bude mít dobře a bude bojovat u soudu dvakrát tvrději. A můžu vám zaručit, že to vyvolá spoustu konfliktů.


E!: Šla byste někdy do politiky?

Nikdy jsem neuvažovala o politice tak, že bych do ní vstoupila. Ať zmíním jakékoliv volby, je tam vždycky nevěra, zvláště teď, když jsou sociální média a všichni mají komentáře, které čtou tisíce a tisíce lidí.To je sice velmi zničující pro systém, ale zároveń to odhaluje, kdo jsou ti lidé a my potřebujeme vědět, kdo jsou lidé, kteří byli zvoleni do úřadů, ale je to šikmá plocha a nikdy, ani za milion let, bych to nechtěla zažít.

(Foto: CBS)

Původní rozhovor najdete na webu E! Online.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !