The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Kdo nás opustí ke konci šesté série?

Kdo nás opustí ke konci šesté série?

Není to dlouho, co ze seriálu odešel Will Gardner. Ještě nás čeká další odchod a to jedné z významných postav seriálu. O tom více v tomto článku. Pozor! Článek obsahuje spoilery.


0 1
18.3.2015

S předstihem se objevily informace o odchodu Archie Panjabi ze seriálu. Archie představuje vyšetřovatelku Kalindu Sharmu. Stejně jako v případě Joshe Charlese, který ztvárnil postavu Willa Gardnera, také Archie Panjabi končí současná smlouva. Pro připomenutí, za roli Kalindy Sharmy získala Archie Panjabi cenu Emmy za rok 2010 a také získala dvě další nominace za tuto roli.

Pokud jste si Archie objíbili, máme pro Vás jednu dobrou zprávu. Archie se objeví v jednom z nových seriálů, který stanice Fox bude vysílat na podzim 2015.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama