The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Několik hereckých změn pro nadcházející sérii

Několik hereckých změn pro nadcházející sérii

V následujícím článku informujeme o hercích a herečkách, které uvidíme v sedmé sérii. Po nepotěšující zprávě o Matthew Goodeovi přinášíme fanouškům, jak doufáme, radostnější novinky ohledně obsazení seriálu.


0 0
14.7.2015

1. Nová postava Ruth Eastmanová

Cenami Emmy oceněná herečka Margo Martindale se připojí k seriálu jako postava Ruth Eastmanová, kampaňová manažerka odpovědná za úspěch prezidentských kandidátů z Iowy. Je charakterizována jako inteligentní a mazaná. Margo Martindale se objevila v sitkomu CBS The Millers, fanoušci ji však znají především z oscarového filmu Million Dollar Baby.


Očekává se především střet nové postavy s Eliem Goldem, kterého hraje Alan Cumming. Tvůrci seriálu Robert a Michelle Kingovi k nové postavě uvedli: „Jsme nadšeni z toho, že Margo Martindale souhlasila s tím, že bude hrát Ruth Eastmanovou. Její schopnost míchat komedii a drama je bezkonkurenční. Nemůžeme se dočkat toho, až uvidíme, jak se Margo a Alan vypořádají mezi sebou.“

(Margo Martindale, foto: CBS)

2. Méně Grace v příští sezóně

Herečka Makenzie Vega, která hraje dceru Alicie Florrickové Grace Florrickovou bude pro nadcházející sérii pouze hostující herečkou. Podobný statut jako Vega získal již před koncem její seriálový bratr Graham Phillips, který hraje Zacha Florricka.

(rodina Florrickových, foto: CBS)

3. Najde Alicia Florricková konečně lásku?

Stálým hercem se pro sedmou sérii stává Jeffrey Dean Morgan, který bude hrát postavu Alexe, vyšetřovatele nové firmy Alicie Florrickové. Neexistují oficiální informace o tom, zda pracovní vztah mezi Alexem a Aliciou přeroste v něco víc, ale objevily se spekulace, že k určitému jiskření dojde. Morgan hraje v jiném seriálu CBS s názvem Extant. Zahrál si také v seriálech Magic City, Weeds, Supernatural a Grey’s Anatomy.

(Jeffrey Dean Morgan, foto: CBS)

Zdroje: Informace o nové postavě Jeffrey Dean Morganovi a Makenzie Vega

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama